Cvakni si maratón

Už po deviaty krát prichádza popri maratónskom dianí v uliciach mesta i zápolenie fotografov v obľúbenej súťaži Cvakni si maratón! Silné emócie, príbehy víťazstiev i pádov, momentky, žánrové fotografie i „náhodné úlovky“ predstavujú paletu tvárí, života a sviatočnej atmosféry maratónu v uliciach Košíc. Príspevky účastníkov súťaže trvalo zachytávajú jedinečné chvíle i bežné momenty často netradičným spôsobom. Prihlásiť sa môže každý kto spĺňa základné predpoklady uvedené v pravidlách súťaže, či už sa jedná o profesionála alebo začínajúceho fotografa, či kohokoľvek so šťastím začiatočníka.

O výbere dvadsiatky finálových fotografií i o absolútnom víťazovi rozhoduje každoročne nominovaná odborná porota. Najlepšie fotografie sa opakovane objavujú aj v maratónskych publikáciách či na osobitných foto-výstavách. Exkluzívne ceny pre autorov fotografií umiestnených na prvých troch miestach spolu s víťazom špeciálnej ceny v hlasovaní verejnosti venuje spoluorganizátor súťaže venuje spoluorganizátor súťaže spoločnosť FaxCopy Pro – Canon Pro Partner.

1) CENA: Canon EOS M3 + EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM
2) CENA: EOS 1200D + 18-55 IS II Kit
3) CENA: Canon EF 50mm f/1.8 STM
4) ŠPECIÁLNA CENA PRE VÍŤAZA V HLASOVANÍ VEREJNOSTI: Voucher v hodnote 100 € s DPH na výrobu ľubovoľných fotodarčekov – www.darcekyodsrdca.sk
5) CENA PRE HLASUJÚCICH: Canon IXUS 185

Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky v termíne od 1.10.2017 do 31.10.2017.
Termín pre registráciu a podávanie fotografií do súťaže je stanovený od 1.10.2017 do 12.10.2017

Už po druhýkrát budú popri hodnotení odbornou porotou fotografie hodnotené i verejnosťou. Elektronické hlasovanie verejnosti bude prebiehať na webovej stránke spoluorganizátora súťaže www.faxcopypro.sk v termíne od 13.10. 2017 do 19.10.2017. Hlasujúci má právo prideliť jeden hlas jednej vybranej fotografii. Z pomedzi hlasujúcich vyberieme víťaza špeciálnej ceny Canon IXUS 185.

Vyhodnocovanie súťaže porotou prebehne do 20. 10. 2017. Vyhlásenie výhercov hlavných cien súťaže prebehne na webovej stránke MMM a tiež na stránke spoluorganizátora do konca októbra 2017. Výhercovia budú kontaktovaní organizátorom.

Tešíme sa na množstvo výnimočných momentov zachytených objektívmi Vašich fotoaparátov!

Registrujte fotografie prostredníctvom registračného formulára, ktorý nájdete na webovej stránke www.faxcopypro.sk

Prečítajte si PRAVIDLÁ SÚŤAŽE