Hudobný maratón

Súčasťou nezameniteľnej maratónskej atmosféry v meste je aj hudobný maratón. Dynamické koncertné a tanečné vystúpenia prinášajú na trať veľa zábavy, pocit pohody a v neposlednom rade i povolený doping do myslí bežcov z celého sveta. Aj hudobný maratón rastie spolu s tým bežeckým.

Jedinečnú maratónsku atmosféru bude aj v tomto roku sprevádzať paleta živých hudobných koncertov, ktorá naplní nielen trať, ale aj celé mesto poriadnou dávkou zábavy a pohodovej hudby.

Ak sa v tomto roku nezapojíte do prúdu bežcov a na trať sa vyberiete najmä povzbudzovať tisícky bežcov z celého sveta a svojich blízkych, vedzte, že tieto chvíle sa dajú spestriť i zábavou, ktorá môže mať viaceré podoby. Ak s ňou neprídete sami a nestrhnete i svoje okolie, vyskúšajte niečo z ponuky organizátorov.
Hudobný maratón opäť prinesie na trať mnohé miesta, kde budú znieť rôzne žánre v podaní kapiel a špičkových dídžejov. Medzi účinkujúcimi sa predstavia kapela Pomaranč, Miro Šály s kapelou TAJM, folkloristi združení v súboroch Hanička a Borievka z Košíc, Chris Helton, Bubonz, Cheerleaders Košice a ďalší.

DJ produkciu na trati sme sa rozhodli zveriť tým najlepším hudobníkom združeným v projekte DJ CAMP. Ide o jedinečný projekt vzdelávania a kooperácie dídžejov na Slovensku a v zahraničí. Spája ľudí, ktorí sa pohybujú a pracujú v hudobnom, producentskom a klubovom prostredí. Toto vzdelávanie je koordinované Asociáciou dídžejov a hudobných producentov Slovenska. Na maratónsku trať prinesie DJ CAMP hneď 4 samostatné hudobné pódiá reprezentujúce tvorbu špičkových dídžejov združených pod touto značkou.

Pre bližšie informácie k podujatiu kontaktujte: mocik@progress.sk