NN Hudobný maratón

Súčasťou nezameniteľnej maratónskej atmosféry v meste je aj hudobný maratón. Dynamické koncertné a tanečné vystúpenia prinášajú na trať veľa zábavy, pocit pohody a v neposlednom rade i povolený doping do myslí bežcov z celého sveta.

Jedinečnú maratónsku atmosféru bude sprevádzať paleta výbornej hudby, ktorá naplní nielen trať, ale aj celé mesto poriadnou dávkou zábavy a pohody. Pretože neopakovateľná atmosféra maratónskych Košíc nie je len o húfoch verných Košičanov, ktorí si nevedia predstaviť prvú októbrovú nedeľu bez fandenia na svojom obľúbenom úseku. Je aj o muzikantoch, dížejoch, spevákoch, začínajúcich kapelách, ktorí spolu s potleskom divákov ženú vytrvalcov v dobrej nálade do vytúženého cieľa.

Už niekoľko rokov je Hudobný maratón, v spojení so značkou NN Slovensko, ešte väčší, pestrejší a lákavejší. A ruku k dielu, teda k celkovej produkcii, pridáva tiež asociácia DJ Camp, ktorej členovia už v minulosti prezradili, že hrať na MMM je pre nich energiou nabitý zážitok a jednou z ich srdcoviek.

 

NN Hudobny Maraton