Marathon Warm Up Challenge

Marathon Warm Up Challenge je motivačná septembrová aktivita, ktorú všetkým prináša Medzinárodný maratón mieru, spoločnosť Východoslovenská energetika a aplikácia iWatt. Je určená pre samotných bežcov i širšiu športovú komunitu s cieľom pripraviť a naladiť sa na blížiaci sa októbrový maratón v Košiciach.

Symbolických 42

Keďže maratón meria 42 km, práve okolo tohto čísla sa bude točiť aj celá výzva Marathon Warm Up Challenge. Účastníci sa budú registrovať a športovať v aplikácii iWatt na splnenie výzvy by mali zabehnúť v súčte aspoň 42 kilometrov. Koľko tréningov alebo pokusov na to bude každý potrebovať nie je dôležité. Hlavné bude zomknúť sa okolo spoločnej myšlienky, trénovať na blížiaci sa maratón alebo sa len po letnom oddychu v septembri opäť rozhýbať.

Inšpirujte sa úspešnými

Pre tých, pre ktorých bude Marathon Warm Up Challenge zároveň tréningovou prípravou na októbrový maratón bude k dispozícii aj séria videí s olympionikom a skúseným bežeckým trénerom Marcelom Mataninom o tom, ako optimálne vyladiť formu počas posledných troch týždňov do štartu.

Ak bude všetko prebiehať podľa predpokladov, budú počas tejto výzvy na stránke iWatt postupne zverejňované i tréningové kilometre nášho najlepšieho vytrvalca Tibora Sahajdu, tak ako ich postupne bude zdolávať v tejto časti prípravy na MMM.

Ako sa registrovať?

Registrácia je bezplatná a veľmi jednoduchá. Jedinou podmienkou je cez App Store alebo Google Play stiahnuť mobilnú appku iWatt, vytvoriť si v nej svoje konto a potom si už priamo v aplikácii vybrať výzvu Marathon Warm Up Challenge.

Aké je obdobie na plnenie výzvy?

Výzva sa dá plniť v termíne od 6. do 26. septembra 2021.

Ako splniť výzvu?

Svoje bežecké tréningy, alebo hoc aj absolvované preteky v období od 6. do 26. septembra je potrebné zaznamenať priamo cez aplikáciu iWatt alebo synchronizovať svoje výkony merané cez iné aplikácie (Strava, Garmin…) s appkou iWatt.

Aplikácia iWatt bude počas celej doby trvania výzvy individuálne výkony spočítavať a každý účastník bude mať tak vždy aktuálny prehľad o tom, koľko kilometrov má na svojom konte a či už pokoril cieľovú maratónsku vzdialenosť.

Sú za splnenie výzvy nejaké benefity?

Samozrejme. Okrem skvelého pocitu spolupatričnosti s najväčším bežeckým sviatkom na Slovensku budú všetci, ktorí výzvu splnia a nazbierajú v danom období aspoň 42 kilometrov, zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny:

1. cena:
Smart monitor zdravia Garmin vívosmart 4
2. cena:
Smart hodinky Huawei Watch Fit
3. cena:
Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6
4. – 8. cena:
Tričko z limitovanej kolekcie MMM
9. – 13. cena:
Prenosný voľný štart na ľubovoľnú disciplínu MMM 2022
14. – 25. cena:
Športová ľadvinka s dizajnom MMM

Samotné žrebovanie a doručenie výhier sa uskutoční po skončení Medzinárodného maratónu mieru 2021.

 

TITULÁRNY PARTNER


ORGANIZÁTORI
PARTNERI