Vyhľadávanie

Vyberte si rok pretekov:
Disciplína:

Zobrazenie výsledkov pre disciplínu: Maratón v roku 2021

  • Poradie Št. číslo Priezvisko Meno Rok nar. Klub Štát Cieľ. čas Medzičas Kategória
    1. 1 Kerio Reuben Kiprop 1994 Kenya KEN 02:07:18 01:03:44 M
    2. 4 Share Hiribo Shano 1999 Ethiopia ETH 02:07:48 01:03:44 M
    3. 3 Kangogo Albert Kipkosgei 1987 Kenya KEN 02:07:52 01:03:45 M
    4. 5 Kiprop Jackson 1986 Uganda UGA 02:08:28 01:03:44 M
    5. 2 Melka Deribe Robi 1990 Ethiopia ETH 02:10:03 01:03:44 M
    6. 7 Ghebreab Henok Tesfay 2000 Eritrea ERI 02:10:38 01:03:44 M
    7. 10 Sahajda Tibor 1990 Bratislavský maratón SVK 02:22:02 01:07:45 M
    8. 15 Hladik Marek 1990 Bratislavsky maraton SVK 02:22:44 01:11:14 M
    9. 14 Stützel Simon Martin 1986 Germany GER 02:25:05 01:12:46 M
    10. 11 Cheptoch Benard 1992 Uganda UGA 02:25:22 01:12:46 M
    11. 1139 Ivaniuta Taras 1993 RestartniSA.sk UKR 02:27:44 01:12:24 M
    12. 33 Hujsa Matúš 1991 NASA ATLETIKA BRATISLAVA SVK 02:28:50 01:13:53 M
    13. 35 Ilavský Miroslav 1987 Jogging klub Dubnica n/V SVK 02:30:55 01:15:07 M
    14. 34 Zimmermann Marián 1985 Pro-body sport team Košice SVK 02:31:49 01:13:53 M
    15. 37 Orawetz Richard 1994 ŠKP Bratislava SVK 02:34:59 01:16:53 M
    16. 36 Kubovčík Michal 1999 ŠK Dukla Banská Bystrica, o. z. SVK 02:36:39 01:18:41 M
    17. 1148 Kováč Michal 1991 AO TJ Slávia STU Bratislava SVK 02:38:05 01:15:29 M
    18. 38 Gajewski Radoslaw 1979 POL 02:39:04 01:20:42 M 40 - 1.
    19. 55 Mihalov Adam 1992 Individualny člen SAZ SVK 02:39:50 01:18:32 M
    20. 43 Kopčík Tomáš 1968 AC Nové Zámky SVK 02:40:18 01:19:54 M 50 - 1.
    21. 1149 Mockovčiak Marek 1978 TJ Obal servis Košice SVK 02:40:21 01:19:55 M 40 - 2.
    22. 42 Nemček Filip 1988 Bratislavský maratón SVK 02:40:26 01:20:15 M
    23. 74 Vidlička Marek 1981 ŠK Atléti Banská Štiavnica SVK 02:42:00 01:19:55 M 40 - 3.
    24. 59 Repák Erik 1991 BKO Vyšna Myšľa SVK 02:43:25 01:20:38 M
    25. 1130 Majerčák Vladimír 1989 Yogi tím SVK 02:43:42 01:21:54 M
    26. 63 Demeter Radovan 1988 #petrsoukup_tri SVK 02:46:47 01:20:42 M
    27. 75 Hatala Martin 1974 Moji ľudia Černová SVK 02:47:06 01:23:13 M 40 - 4.
    28. 128 Koperdák Lukáš 2000 AO TJ Slávia STU Bratislava SVK 02:47:58 01:24:21 M
    29. 53 Sýkora Daniel 1977 SYKORA TRAINING GROUP SVK 02:48:20 01:24:20 M 40 - 5.
    30. 58 Kamrád René 1977 ENERGY SPORTS TEAM BOLATICE CZE 02:48:20 01:24:22 M 40 - 6.
    31. 96 Žajdlík Robert 1971 AK Veterán Bratislava SVK 02:49:03 01:23:39 M 50 - 2.
    32. 1146 Jakubík Tomáš 2003 AO TJ SLAVIA STU BRATISLAVA SVK 02:49:15 01:24:22 M
    33. 1144 Matanin Marcel 1973 GCP team SVK 02:49:17 01:24:13 M 40 - 7.
    34. 48 Srnánek Rastislav 1995 ŠK Triatlon Pezinok SVK 02:50:00 01:21:17 M
    35. 147 Jurancic Matej 1981 SLO 02:50:42 01:22:58 M 40 - 8.
    36. 93 Hvizdoš Juraj 1999 AŠK Slávia Spišská Nová Ves SVK 02:51:01 01:27:53 M
    37. 50 Vilk Radovan 1985 ATU Košice SVK 02:51:12 01:23:19 M
    38. 47 Southall Wesley 1981 Rugeley Runners GBR 02:51:46 01:21:11 M 40 - 9.
    39. 64 Belohorec František 1984 individuálny clen SAZ SVK 02:52:14 01:23:54 M
    40. 158 Kviatkovsky Peter 1983 Milujem Behanie SVK 02:52:58 01:24:22 M
    41. 94 Burza Michal 1983 AK AŠK Slávia Trnava SVK 02:53:52 01:24:23 M
    42. 100 Kubrický Jaroslav 1981 Stará Turá SVK 02:53:57 01:27:21 M 40 - 10.
    43. 1134 Petkiewicz Tomasz 1987 STS Biegaton Mikołów POL 02:54:10 01:27:54 M
    44. 92 Vetrák Ján 1977 AK STEEPLE Poprad SVK 02:54:38 01:22:46 M 40 - 11.
    45. 68 Tabačko Daniel 1978 AK Slavia TU Košice SVK 02:54:51 01:25:06 M 40 - 12.
    46. 65 Skubeň Rastislav 1981 AK VTJ Zvolen SVK 02:56:10 01:27:54 M 40 - 13.
    47. 261 Fabik Viktor 1983 Atleticky oddiel partizanske SVK 02:56:23 01:24:23 M
    48. 99 Milo Martin 1976 SVK 02:56:24 01:28:24 M 40 - 14.
    49. 102 Mlynárčik Emil 1960 Fox On The Run, Hôrka SVK 02:56:27 01:27:23 M 60 - 1.
    50. 62 Kušnirik Martin 1984 TJ Obal Servis Košice SVK 02:56:42 01:27:58 M
    51. 81 Sentandráši Stanislav 1980 Marathon BB Team SVK 02:56:51 01:26:46 M 40 - 15.
    52. 49 Korčok Július 1978 Atletický Klub Krupina SVK 02:57:09 01:25:09 M 40 - 16.
    53. 130 Šprocha Branislav 1983 SVK 02:57:29 01:24:39 M
    54. 95 Ďurík Miroslav 1996 Klub nenapraviteľných optimistov SVK 02:57:45 01:25:40 M
    55. 110 Ivanak Radomir 1975 Belle Export & Import Kosice SVK 02:57:51 01:29:38 M 40 - 17.
    56. 39 Puškár Michal 1986 AK ASK Slavia Trnava SVK 02:57:53 01:24:48 M
    57. 78 Sroka Karol 1978 Bernolákovo SVK 02:58:01 01:25:57 M 40 - 18.
    58. 77 Chmatil Lubos 1986 SVK 02:58:04 01:27:53 M
    59. 237 Kyselica Miroslav 1977 SVK 02:58:20 01:27:05 M 40 - 19.
    60. 79 Penciak Emil 1977 Partizán Vrícko SVK 02:58:32 01:27:52 M 40 - 20.
    61. 160 Krahulec Jozef 1970 SVK 02:58:50 01:29:54 M 50 - 3.
    62. 159 Lištinský Ľuboš 1983 Pro Vital Akademia SVK 02:58:54 01:28:14 M
    63. 119 Halaj Dušan 1986 KPŠ NEREUS Žilina SVK 02:58:58 01:28:15 M
    64. 144 Horvath Ladislav 1984 SK KOMPAS SVK 02:59:07 01:29:36 M
    65. 1151 Štefina Štefan 1986 AK Spartak Dubnica SVK 02:59:12 01:29:07 M
    66. 112 Boor Pavol 1975 Stará Turá SVK 02:59:40 01:29:21 M 40 - 21.
    67. 108 Krajíček Matej 1994 ECSA SVK 03:00:00 01:24:26 M
    68. 177 Ochodničan Miroslav 1972 Aqua pro SVK 03:00:37 01:29:51 M 40 - 22.
    69. 187 Ridzoň Ľubomír 1990 Brezno SVK 03:01:05 01:26:08 M
    70. 178 Potkan Peter 1982 SVK 03:01:15 01:29:37 M
    71. 85 Letko Miroslav 1979 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 03:01:56 01:29:52 M 40 - 23.
    72. 770 Kotrady Vladimir 1997 SVK 03:02:01 01:30:09 M
    73. 80 Komara Ján 1984 AC MENHARD NEUWALDDORF SVK 03:02:17 01:27:32 M
    74. 379 Gajdár Peter 1963 SVK 03:02:23 01:24:41 M 50 - 4.
    75. 428 Kaňovský Peter 1978 SVK 03:02:38 01:26:46 M 40 - 24.
    76. 91 Szuda Adam 1986 Świat Biegacza Fehlau Run Team POL 03:02:44 01:29:51 M
    77. 291 Repa Matúš 1995 Tempest SVK 03:02:45 01:29:30 M
    78. 175 Bukový Jozef 1986 LA running SVK 03:02:50 01:29:36 M
    79. 214 Furman Róbert 2001 SVK 03:02:58 01:30:23 M
    80. 196 Mrva Tomáš 1980 Galanta SVK 03:03:20 01:31:11 M 40 - 25.
    81. 116 Zoričák Dávid 1993 SVK 03:03:41 01:27:53 M
    82. 183 Gargalovič Ján 1983 SVK 03:04:03 01:24:36 M
    83. 143 Lahký Martin 1983 SVK 03:04:24 01:29:47 M
    84. 103 Kiapeš Adrián 1992 SVK 03:04:32 01:30:32 M
    85. 257 Štencel Miroslav 1978 HOTOVO SVK 03:04:38 01:29:54 M 40 - 26.
    86. 90 Kendrala Benedikt 1999 SVK 03:05:24 01:29:37 M
    87. 1128 Tichý Peter 1969 AO TJ Slávia STU Bratislava SVK 03:05:25 01:30:26 M 50 - 5.
    88. 265 Balcár Samuel 1990 Utekáči SVK 03:05:38 01:31:17 M
    89. 133 Denke Radoslav 1977 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 03:05:52 01:30:40 M 40 - 27.
    90. 71 Zaťko Dominik 1993 Atletický club Nové Zámky SVK 03:06:48 01:27:59 M
    91. 1152 Čurlej Jozef 1981 O5 BK Furča Košice SVK 03:06:52 01:32:49 M 40 - 28.
    92. 88 Pasztor Jan 1991 SVK 03:07:00 01:27:36 M
    93. 1147 Szabó Jozef 1977 Cyklocentrum.eu SVK 03:07:09 01:22:51 M 40 - 29.
    94. 101 Papcun Miroslav 1969 AK Slávia TU Košice SVK 03:07:17 01:32:18 M 50 - 6.
    95. 188 Filak Tomasz 1985 POL 03:07:29 01:33:36 M
    96. 310 Straňanek Jozef 1975 Maratón klub Rajec SVK 03:08:02 01:33:00 M 40 - 30.
    97. 272 Šperka Marek 1974 Sykora Training Group SVK 03:08:17 01:32:52 M 40 - 31.
    98. 54 Kaľavský Július 1976 Bežecký klub STEEL košice SVK 03:08:22 01:34:49 M 40 - 32.
    99. 60 Sciranko Jozef 1961 BK Steel Košice SVK 03:08:22 01:34:49 M 60 - 2.
    100. 260 Farkaš Branislav 1979 FARKY FAMILY SVK 03:08:24 01:34:48 M 40 - 33.
    101. 396 Brunovský Filip 1989 Amatér SVK 03:08:52 01:32:26 M
    102. 126 Kredatus Ivan 1990 Marathon BB Team SVK 03:09:03 01:32:26 M
    103. 87 Cmorej Jozef 1980 Hrom do piecky! SVK 03:09:12 01:29:50 M 40 - 34.
    104. 179 Barta Marek 1978 bart.sk SVK 03:09:15 01:33:56 M 40 - 35.
    105. 223 Dikoš Martin 1992 Žilina SVK 03:09:40 01:28:52 M
    106. 127 Seman Erik 1983 MAMKA ZLATKA SVK 03:09:47 01:29:23 M
    107. 263 Juhász Péter 1983 OMSZ-SE HUN 03:10:10 01:32:37 M
    108. 61 Drotován Juraj 1993 SVK 03:10:18 01:27:55 M
    109. 162 Hašpl Marcel 1977 Oddíl 2015 CZE 03:10:19 01:29:53 M 40 - 36.
    110. 212 Ozorák Miroslav 1973 Atletický club Nové Zámky SVK 03:10:41 01:28:40 M 40 - 37.
    111. 115 Pálfi Štefan 1982 Active life team.oz,Košice, člen MKK SVK 03:10:42 01:29:28 M
    112. 151 Lindvai Slavomir 1971 PHaB TItus Labas Kosice SVK 03:10:45 01:29:49 M 50 - 7.
    113. 205 Čisár Martin 1979 SVK 03:11:08 01:34:47 M 40 - 38.
    114. 166 Gombár Vladimír 1983 BERNOHY.sk SVK 03:11:10 01:35:35 M
    115. 249 Timár Tibor 1980 Proefekt SVK 03:11:31 01:33:04 M 40 - 39.
    116. 114 Trepáč Lukáš 1985 Jogging klub Dubnica SVK 03:11:57 01:29:24 M
    117. 185 Duračinský Marek 1983 SVK 03:12:01 01:35:28 M
    118. 141 Kasman Marek 1992 Maratón klub Rajec SVK 03:12:10 01:30:19 M
    119. 210 Belko Michal 1989 AK Strecno SVK 03:12:28 01:30:27 M
    120. 471 Jaš Martin 1976 SVK 03:12:42 01:33:53 M 40 - 40.
    121. 161 Hložka Peter 1978 AK65 SVK 03:12:46 01:34:28 M 40 - 41.
    122. 370 Šeliga Jozef 1972 SVK 03:13:03 01:33:11 M 40 - 42.
    123. 109 Havír Rastislav 1974 RS sport club SVK 03:13:25 01:36:15 M 40 - 43.
    124. 213 Blach Ján 1984 The Minions SVK 03:13:42 01:36:57 M
    125. 447 Jakubkovič Dominik 1993 MARAS team SVK 03:14:07 01:36:34 M
    126. 165 Albrecht Slavomír 1975 BK Steel Košice SVK 03:14:15 01:34:04 M 40 - 44.
    127. 259 Benko Peter 1982 SVK 03:14:16 01:36:41 M
    128. 170 Tomčo Kristián 1989 SVK 03:14:21 01:35:53 M
    129. 46 Pástor Imrich 1974 Cassovia Running Team SVK 03:14:33 01:19:49 M 40 - 45.
    130. 339 Gachulinec David 1991 IQVIA SVK 03:14:54 01:33:59 M
    131. 1135 Sabol Slavomir 1977 Zahrada pohybu SVK 03:15:04 01:31:13 M 40 - 46.
    132. 211 Kišidaj Peter 1979 SVK 03:15:06 01:29:29 M 40 - 47.
    133. 417 Parilák Martin 1980 Klub bežcov Stropkov SVK 03:15:08 01:40:09 M 40 - 48.
    134. 496 Hrabčák Peter 1990 BK Šaca SVK 03:15:14 01:38:51 M
    135. 122 Horný Vlastimil 1971 BK Spišský Hrhov SVK 03:15:16 01:34:45 M 50 - 8.
    136. 315 Krenický Jozef 1984 Čergovrun SVK 03:15:17 01:37:19 M
    137. 66 Balogh Vladimír 1963 TJ Obal Servis Košice? SVK 03:15:20 01:34:46 M 50 - 9.
    138. 173 Orság Matej 1987 All4Run Košice SVK 03:15:27 01:34:47 M
    139. 245 Kramárik Matúš 2000 SVK 03:15:34 01:34:46 M
    140. 83 Sciranka Ondrej 1991 SVK 03:15:41 01:29:28 M
    141. 181 Zamora Jozef 1978 SVK 03:16:07 01:37:28 M 40 - 49.
    142. 184 Klobošič Branislav 1973 BKSteel Košice SVK 03:16:14 01:34:04 M 40 - 50.
    143. 197 Telepun Martin 1982 BK Steel Košice SVK 03:16:27 01:34:43 M
    144. 156 Raclavský Ján 1984 Bežecký klub Dolný Kubín SVK 03:16:35 01:30:47 M
    145. 202 Tomčík Pavol 1984 ŠK Zrýchlená Turistika SVK 03:16:39 01:34:34 M
    146. 208 Marko Danny 1984 SVK 03:16:39 01:26:02 M
    147. 326 Majcher Michal 1980 VIRTUAL SPORTS / Spoznaj Trebišov behom SVK 03:16:43 01:32:48 M 40 - 51.
    148. 132 Sklárčik Michal 1987 SVK 03:16:44 01:33:40 M
    149. 238 Gryboś Szymon 1985 ŠK KOMPAS Košice POL 03:16:48 01:29:48 M
    150. 294 Lovčičan Miroslav 1973 Nemak Slovakia Žiar nad Hronom SVK 03:16:52 01:37:22 M 40 - 52.
    151. 174 Pavúk Jozef 1972 Spider Porúbka SVK 03:16:54 01:34:15 M 40 - 53.
    152. 266 Menis Miloš 1988 SVK 03:16:58 01:32:36 M
    153. 378 Dóka Peter 1991 DHZ Križovany nad Dudváhom SVK 03:17:10 01:36:06 M
    154. 142 Kočiščin Martin 1976 Maras team SVK 03:17:25 01:34:36 M 40 - 54.
    155. 299 Babic Marian 1983 BERNOHY.sk SVK 03:17:30 01:33:59 M
    156. 247 Mihok Miroslav 1975 Asseco Running Club SVK 03:17:58 01:38:27 M 40 - 55.
    157. 278 Hlaučo Peter 1984 SVK 03:18:06 01:37:25 M
    158. 438 Štraus Richard 1983 DT IT Solutions SK SVK 03:18:26 01:40:38 M
    159. 89 Filo Lubomir 1973 Zdravie v pohybe Lučatín SVK 03:18:39 01:37:23 M 40 - 56.
    160. 404 Šipka Miroslav 1988 Puppíci CZE 03:18:40 01:34:41 M
    161. 375 Čerňa Patrik 1990 SVK 03:18:47 01:32:53 M
    162. 258 Franko Milos 1981 ŠK ORAVAMAN SVK 03:18:49 01:37:30 M 40 - 57.
    163. 313 Uhlár Miroslav 1974 Vrbany SVK 03:18:55 01:37:56 M 40 - 58.
    164. 358 Gyepes Daniel 1978 SVK 03:18:59 01:32:33 M 40 - 59.
    165. 264 Zaremba Peter 1982 AT&T GNS Slovakia SVK 03:19:00 01:37:10 M
    166. 1052 Čisarik Dominik 1988 SVK 03:19:32 01:36:12 M
    167. 243 Vitko Martin 1992 LEDNICKÉ KONE SVK 03:19:35 01:35:29 M
    168. 267 Tomčík Jozef 1979 VSE Košice SVK 03:19:47 01:34:46 M 40 - 60.
    169. 372 Neuville Robby 1996 BEL 03:20:00 01:37:47 M
    170. 270 Todorov Oleksandr 1962 KaZaNin Team UKR 03:20:13 01:40:13 M 50 - 10.
    171. 233 Telepun Alex 2002 Taekwondo klub Humenné SVK 03:20:45 01:33:26 M
    172. 357 Fousek František 1999 CZE 03:21:04 01:32:25 M
    173. 168 Hojda Igor 1969 DANKAteam SVK 03:21:14 01:30:29 M 50 - 11.
    174. 145 Juščák Pavol 1985 SVK 03:21:16 01:29:27 M
    175. 560 Turóczy Vojtech 1978 Active life team, o. z Košice SVK 03:21:17 01:38:01 M 40 - 61.
    176. 282 Rydlo Andrej 1993 SVK 03:21:17 01:37:02 M
    177. 296 Tollarovič Robert 1981 BERNOHY.sk SVK 03:21:30 01:36:28 M 40 - 62.
    178. 69 Fencik Jozef 1988 MBO Strážske SVK 03:21:42 01:37:17 M
    179. 201 Baluch Ladislav 1974 TDMK Krompachy SVK 03:21:51 01:37:20 M 40 - 63.
    180. 441 Hornak Rastislav 1979 SVK 03:22:18 01:33:30 M 40 - 64.
    181. 385 Petro Milan 1982 Záchranná služba Košice Run SVK 03:22:20 01:39:24 M
    182. 72 Bujdoš Rado 1974 AK Slávia TU Košice SVK 03:22:22 01:30:03 M 40 - 65.
    183. 292 Tomčo Jozef 1967 MTC Vyšná Šebastová SVK 03:22:25 01:40:58 M 50 - 12.
    184. 633 Piják Peter 1985 Nesluša SVK 03:22:29 01:40:01 M
    185. 123 Chemčuk Miroslav 1977 Samorost CZE 03:22:37 01:27:51 M 40 - 66.
    186. 452 Ogurcak Lukas 1994 Ľubovnianski bežci SVK 03:22:53 01:41:29 M
    187. 171 Szabo Ladislav 1975 Šala SVK 03:23:07 01:38:19 M 40 - 67.
    188. 117 Bača Mario 1974 Zlaté Moravce SVK 03:23:24 01:41:36 M 40 - 68.
    189. 220 Nemček Stanislav 1970 Záhorácky Frišký Tým SVK 03:23:27 01:37:17 M 50 - 13.
    190. 252 Gunár Róbert 1973 Husacina u Zápražných SVK 03:23:35 01:37:23 M 40 - 69.
    191. 510 Štefanovie Ján 1974 BBmarathon SVK 03:23:37 01:38:08 M 40 - 70.
    192. 329 Mišák Peter 1977 SVK 03:24:13 01:38:28 M 40 - 71.
    193. 236 Hodossy Tamás 1987 Csallóközkürt SVK 03:24:42 01:43:58 M
    194. 193 Lička Martin 1969 Ostrava CZE 03:24:48 01:40:25 M 50 - 14.
    195. 251 Hlaváč Bronislav 1977 ENERGY Sports Team CZE 03:24:50 01:40:23 M 40 - 72.
    196. 475 Hubáček Martin 1981 AssisiVet SVK 03:24:55 01:37:00 M 40 - 73.
    197. 97 Gemza Tomáš 1988 Here to win SVK 03:25:04 01:29:28 M
    198. 56 Bakker Michaël 1976 NED 03:25:28 01:24:12 M 40 - 74.
    199. 246 Jurašek Martin 1975 MTC Vyšná Šebastová SVK 03:25:35 01:40:57 M 40 - 75.
    200. 420 Miček Miroslav 1974 SVK 03:25:39 01:36:04 M 40 - 76.
    201. 931 Oblažný Pavol 1984 SVK 03:25:50 01:29:54 M
    202. 269 Tanushevski Krste 1987 AO Partizánske MKD 03:25:51 01:37:28 M
    203. 314 Blaho Peter 1976 Martin SVK 03:26:14 01:42:22 M 40 - 77.
    204. 288 Sipko Matúš 1998 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová SVK 03:26:19 01:32:31 M
    205. 451 Domonkos László 1974 SLOVNAFT SVK 03:26:19 01:36:24 M 40 - 78.
    206. 198 Sojka Igor 1972 T.A.T. Martin SVK 03:26:50 01:38:21 M 40 - 79.
    207. 293 Pavlacký Jaroslav 1962 Trenčianske Teplice SVK 03:26:52 01:36:33 M 50 - 15.
    208. 467 Mišlej Ján 1965 Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia SVK 03:26:53 01:43:39 M 50 - 16.
    209. 424 Volf Michal 1989 PSA run team SVK 03:26:54 01:36:43 M
    210. 624 Valentovič Peter 1986 OVB Allfinanz SVK 03:27:01 01:40:08 M
    211. 322 Bednář Václav 1981 SVK 03:27:31 01:40:38 M 40 - 80.
    212. 602 Dubéci Martin 1986 SVK 03:27:54 01:37:19 M
    213. 113 Repasky Gabriel 1985 Belle Export - Import SVK 03:28:06 01:33:12 M
    214. 281 Budynsky Dmytro 1976 U-RUN UKR 03:28:07 01:42:09 M 40 - 81.
    215. 860 Kurucz Jozef 1986 Trimood SVK 03:28:15 01:43:52 M
    216. 207 Kožuškanič Štefan 1981 SVK 03:28:25 01:41:49 M 40 - 82.
    217. 509 Gomolčák Matúš 1983 ATRIUM Architekti SVK 03:28:33 01:41:47 M
    218. 421 Tatarko Tomáš 1982 SVK 03:28:36 01:38:24 M
    219. 176 Pokorný Roman 1985 Po zemi SVK 03:28:47 01:29:51 M
    220. 575 Grobarčík Andrej 1987 NitRUNčani SVK 03:28:48 01:43:07 M
    221. 543 Toth Michal 1981 SVK 03:28:57 01:42:11 M 40 - 83.
    222. 442 Lukáč Tomáš 1985 SVK 03:29:07 01:39:09 M
    223. 429 Martinák Peter 1980 Laco maco drink tím SVK 03:29:18 01:40:50 M 40 - 84.
    224. 321 Figura Emil 1982 SVK 03:29:20 01:45:12 M
    225. 387 Pásztor Roman 1972 BK Stare Kone Presov SVK 03:29:22 01:36:55 M 40 - 85.
    226. 152 Hasala Petr 1972 CZE 03:29:24 01:31:53 M 40 - 86.
    227. 140 Novotný Luboš 1975 AK Křižany CZE 03:29:28 01:44:52 M 40 - 87.
    228. 393 Kopčík Robert 1969 Trnava SVK 03:29:37 01:44:04 M 50 - 17.
    229. 440 Valocka Milan 1960 Uni-y_be-c Zvolen SVK 03:29:56 01:37:57 M 60 - 3.
    230. 1164 Ferdinand Viktor 1979 SVK 03:30:04 01:44:18 M 40 - 88.
    231. 302 Dovala Adrian 1975 SVK 03:30:10 01:39:44 M 40 - 89.
    232. 306 Repčík Pavel 1968 Mengusovce SVK 03:30:10 01:38:49 M 50 - 18.
    233. 430 Jendroľ Branislav 1975 SVK 03:30:14 01:46:21 M 40 - 90.
    234. 204 Hudak Peter 1978 SVK 03:30:17 01:43:59 M 40 - 91.
    235. 607 Ferenčík Tomáš 1987 MK Tvrdošín SVK 03:30:17 01:45:48 M
    236. 1132 Chlebek Krzysztof 1969 STS BIEGATON MIKOŁÓW POL 03:30:20 01:44:05 M 50 - 19.
    237. 444 Babiak Tomáš 1984 SVK 03:30:25 01:43:16 M
    238. 651 Petričko Jakub 1987 SVK 03:30:25 01:47:38 M
    239. 364 Kušnír Martin 1975 Košice/Krásna Lúka SVK 03:30:26 01:41:40 M 40 - 92.
    240. 235 Skorčík Ján 1971 Cykloklub Turzovka SVK 03:30:30 01:31:09 M 50 - 20.
    241. 436 Kozák Ľuboslav 1976 SVK 03:30:32 01:45:48 M 40 - 93.
    242. 242 Mikloš Radoslav 1983 SVK 03:30:34 01:45:25 M
    243. 138 Bašta Pavel 1984 SVK 03:30:37 01:45:50 M
    244. 556 Steinhübl Jozef 1977 Modra SVK 03:30:38 01:45:50 M 40 - 94.
    245. 419 Kocián Vlastimil 1974 KROS SVK 03:30:41 01:45:28 M 40 - 95.
    246. 647 Sklenar Marian 1980 Liptov Runners SVK 03:30:46 01:41:17 M 40 - 96.
    247. 670 Veselý Ján 1971 SVK 03:30:57 01:40:52 M 50 - 21.
    248. 489 Niżewski Jarosław 1981 POL 03:31:05 01:45:50 M 40 - 97.
    249. 500 Němec Róbert 1971 Run For Fun SVK 03:31:14 01:45:36 M 50 - 22.
    250. 450 Baska Jan 1979 SVK 03:31:21 01:43:59 M 40 - 98.
    251. 234 Štěrba Jiří 1992 CZE 03:31:40 01:41:55 M
    252. 186 Pekár Martin 1979 AK Baník Prievidza SVK 03:31:40 01:42:51 M 40 - 99.
    253. 1150 Tatrai Robert 1963 SVK 03:31:51 01:42:51 M 50 - 23.
    254. 414 Kolena Michal 1984 KBL ŠKP Martin SVK 03:32:01 01:41:30 M
    255. 1162 Petrikovič Roman 1967 MK Tvrdošín SVK 03:32:03 01:38:26 M 50 - 24.
    256. 476 Nevrlý Václav 1980 CZE 03:32:09 01:46:38 M 40 - 100.
    257. 1129 Markoš Dominik 1968 Sliač Hobby SVK 03:32:31 01:45:50 M 50 - 25.
    258. 600 Sovák Maroš 1985 SVK 03:32:32 01:44:01 M
    259. 1137 Sebestian Patrik 1972 AK Skalica SVK 03:32:42 01:29:58 M 40 - 101.
    260. 427 Petreje Martin 1991 Dolné Naštice SVK 03:32:43 01:42:58 M
    261. 620 Hajdák Vladislav 1975 SVK 03:32:43 01:45:50 M 40 - 102.
    262. 461 Gabri Lóránt 1988 MBK Veľké Kapušany SVK 03:32:49 01:39:55 M
    263. 221 Jankovič Peter 1983 cyklovylet.blogspot.com SVK 03:32:50 01:40:36 M
    264. 203 Zajac Kamil 1974 Bardejov SVK 03:32:53 01:35:23 M 40 - 103.
    265. 789 Ďurec Ondrej 1980 Žilina SVK 03:32:54 01:38:49 M 40 - 104.
    266. 528 Jacko Frantisek 1964 OcU Zemplinska Siroka SVK 03:33:01 01:41:31 M 50 - 26.
    267. 218 Sepeši Peter 1983 Valaliky SVK 03:33:01 01:43:43 M
    268. 330 Jankola Ján 1970 MK Tvrdošín SVK 03:33:12 01:45:48 M 50 - 27.
    269. 525 Mišík Igor 1974 SVK 03:33:18 01:40:32 M 40 - 105.
    270. 325 Mandúch Ján 1977 MTC Vyšná Šebastová SVK 03:33:50 01:40:21 M 40 - 106.
    271. 591 Sučka Daniel 1982 Bežiaci Gojaci SVK 03:34:06 01:43:17 M
    272. 426 Machata Peter 1979 Fíšani SVK 03:34:06 01:41:38 M 40 - 107.
    273. 312 Gromos Anton 1967 Zahrada Pohybu SVK 03:34:19 01:46:03 M 50 - 28.
    274. 256 Lukčo Vladimír 1962 Nováčany SVK 03:34:29 01:39:26 M 50 - 29.
    275. 226 Laco Peter 1976 Ružomberskie strely o.z. SVK 03:34:37 01:38:44 M 40 - 108.
    276. 488 Hrbek Jaroslav 1978 SVK 03:34:37 01:45:38 M 40 - 109.
    277. 135 Krátký Luboš 2000 Ak Žatec CZE 03:34:40 01:44:38 M
    278. 474 Vician Vladimír 1961 Stupy - Teplica - Vyšnejsa SVK 03:34:45 01:45:09 M 60 - 4.
    279. 254 Kovács Ádám 1973 CoffeeRUN SE HUN 03:34:50 01:43:52 M 40 - 110.
    280. 345 Filčák Matej 1979 1. Atletický klub Humenné SVK 03:35:03 01:44:53 M 40 - 111.
    281. 131 Smetana Miroslav 1964 Finančná správa SVK 03:35:07 01:41:55 M 50 - 30.
    282. 399 Nemeth Daniel 1974 SVK 03:35:10 01:43:43 M 40 - 112.
    283. 301 Grendár Peter 1978 KBL ŠKP Martin SVK 03:35:11 01:41:30 M 40 - 113.
    284. 555 Korenko Marek 1986 SVK 03:35:15 01:46:47 M
    285. 244 Sabol Peter 1982 VSE + freerunners SVK 03:35:32 01:37:19 M
    286. 640 Horcik Martin 1984 SVK 03:35:35 01:40:51 M
    287. 277 Szabó Norbert 1977 HUN 03:35:39 01:46:18 M 40 - 114.
    288. 457 Rybár Marian 1971 BK steel kosice SVK 03:35:46 01:43:58 M 50 - 31.
    289. 361 Gál Miroslav 1974 SVK 03:35:47 01:45:15 M 40 - 115.
    290. 996 Florovič Ľuboš 1985 pro1training SVK 03:35:50 01:46:05 M
    291. 409 Škrabák Martin 1985 The Machines, Marathon BB Team SVK 03:36:09 01:40:07 M
    292. 449 Karabinoš Michal 1986 SVK 03:36:11 01:45:44 M
    293. 1127 Čákovský Vladimír 1962 Bežci Poltár SVK 03:36:25 01:37:46 M 50 - 32.
    294. 615 Slavík Jakub 1986 AK Strečno SVK 03:36:36 01:43:57 M
    295. 480 Toporcer Branislav 1985 SPK Medveď, o.z., Spišská Nová Ves SVK 03:36:36 01:40:42 M
    296. 801 Varga Róbert 1973 Nature Decor SVK 03:36:38 01:47:48 M 40 - 116.
    297. 459 Labis Jozef 1976 SVK 03:36:44 01:41:55 M 40 - 117.
    298. 443 Uhlár Zdenko 1976 MV SR SVK 03:36:46 01:43:44 M 40 - 118.
    299. 542 Stoličný Martin 1969 Rede Bratislava SVK 03:36:53 01:41:35 M 50 - 33.
    300. 398 Melicherčík Igor 1962 BLK Mochovce SVK 03:37:00 01:46:15 M 50 - 34.
    301. 621 Hlavena Peter 1990 SVK 03:37:11 01:44:37 M
    302. 577 Čepiga Bohuš 1973 SVK 03:37:28 01:48:50 M 40 - 119.
    303. 503 Goliaš Dušan 1974 Jaklovce SVK 03:37:30 01:46:13 M 40 - 120.
    304. 381 Kukľa Marek 1973 SVK 03:37:37 01:43:43 M 40 - 121.
    305. 545 Marjov Erik 1981 SVK 03:37:47 01:49:37 M 40 - 122.
    306. 551 Pollák Ján 1982 Michalovce SVK 03:37:47 01:49:38 M
    307. 539 Korbíni Martin 1980 SVK 03:37:49 01:47:15 M 40 - 123.
    308. 300 Mitz Peter 1982 Posledny Mohykan SVK 03:37:51 01:44:31 M
    309. 155 Zacharčok Jozef 1978 SVK 03:38:00 01:38:14 M 40 - 124.
    310. 603 Lipták Marek 1987 ŠK Zrýchlená turistika SVK 03:38:18 01:45:42 M
    311. 599 Konč Juraj 1991 Bodo SVK 03:38:23 01:43:46 M
    312. 511 Mičko Juraj 1974 SUN 4A SVK 03:38:33 01:45:44 M 40 - 125.
    313. 529 Khir Miroslav 1979 ZFT Senica SVK 03:38:39 01:46:09 M 40 - 126.
    314. 20 Lipovský Vladislav 1969 MBO Strážske SVK 03:38:41 01:41:04 M 50 - 35.
    315. 431 Bulík Igor 1985 Tri 2 Fly SVK 03:38:49 01:42:23 M
    316. 241 Rišiaň František 1964 Zrno+R-bike Dolný Kubín SVK 03:38:50 01:46:20 M 50 - 36.
    317. 549 Priehoda Robert 1990 SVK 03:38:52 01:47:06 M
    318. 453 Batka Peter 1970 SVK 03:39:17 01:42:26 M 50 - 37.
    319. 623 Kramár Peter 1981 KBL ŠKP Martin SVK 03:39:18 01:45:59 M 40 - 127.
    320. 402 Basarab Marián 1974 VVS, a.s. SVK 03:39:23 01:47:20 M 40 - 128.
    321. 351 Oršula Anton 1971 SVK 03:39:31 01:46:57 M 50 - 38.
    322. 340 Hutka Matus 1985 Magic Duo SVK 03:39:35 01:46:07 M
    323. 578 Tomas Ivan 1975 SVK 03:39:39 01:45:34 M 40 - 129.
    324. 576 Jančura Matúš 1986 SVK 03:39:40 01:43:21 M
    325. 566 Krigovský Karol 1968 ikaria.sk SVK 03:39:43 01:40:57 M 50 - 39.
    326. 694 Jáchim Lukáš 1989 ŠK Hamuliakovo SVK 03:39:45 01:41:11 M
    327. 814 Čopjan Ľubomír 1991 SVK 03:39:55 01:44:20 M
    328. 486 Sedlák Roman 1987 Active life SVK 03:40:05 01:42:06 M
    329. 408 Deli Tamás 1976 HUN 03:40:08 01:48:52 M 40 - 130.
    330. 662 Krnáč Lukáš 1987 Coretex sports SVK 03:40:12 01:41:34 M
    331. 491 Svec Miroslav 1985 Avropa.eu SVK 03:40:26 01:41:46 M
    332. 481 Dzierlęga Piotrr 1988 Królewskie Pilzno POL 03:40:31 01:38:04 M
    333. 342 Žiaran Ján 1987 BASF SVK 03:41:01 01:40:18 M
    334. 347 Polakovič Tomáš 1981 BERNOHY.sk SVK 03:41:08 01:46:14 M 40 - 131.
    335. 1138 Užák Peter 1983 ŠK SOKOL Jasová SVK 03:41:13 01:45:47 M
    336. 336 Vaľa Vladimir 1970 MKML SVK 03:41:19 01:44:48 M 50 - 40.
    337. 889 Fecko Slavomir 1980 SVK 03:41:36 01:50:30 M 40 - 132.
    338. 366 Stavač Milan 1982 Hi G Run SVK 03:41:59 01:48:59 M
    339. 896 Hartmann Richard 1979 SVK 03:42:00 01:51:23 M 40 - 133.
    340. 190 Ceremuga Mateusz 1991 STS Biegaton Mikołów POL 03:42:05 01:47:46 M
    341. 762 Žufaj Matej 1987 SVK 03:42:12 01:51:21 M
    342. 286 Zdechovan Vladimír 1965 Bežci Lučenec SVK 03:42:17 01:40:28 M 50 - 41.
    343. 360 Farkaš Juraj 1979 BERNOHY.sk SVK 03:42:25 01:43:32 M 40 - 134.
    344. 231 Freivolt Stefan 1984 FK Krasnohorske Podhradie SVK 03:42:27 01:37:40 M
    345. 505 Nevlaha Jozef 1976 SVK 03:42:30 01:50:29 M 40 - 135.
    346. 537 Chyla Michal 1960 maratonsky klub kosice SVK 03:42:32 01:50:37 M 60 - 5.
    347. 520 Heglas Ladislav 1979 Gamala SVK 03:42:37 01:45:28 M 40 - 136.
    348. 268 Kulík Elo 1973 SVK 03:42:37 01:51:50 M 40 - 137.
    349. 573 Šofranko Peter 1977 SVK 03:42:43 01:49:57 M 40 - 138.
    350. 359 Štubňa Miroslav 1972 Vrtuľníkove krídlo Presov SVK 03:42:47 01:45:27 M 40 - 139.
    351. 1080 Bodnár Ján 1983 SVK 03:42:48 01:45:26 M
    352. 695 Lukáč Matej 1987 Active life SVK 03:43:02 01:45:35 M
    353. 582 Iľaš Marián 1974 Svetielko nádeje SVK 03:43:05 01:52:04 M 40 - 140.
    354. 885 Kinc Pavel 1981 CZE 03:43:06 01:46:38 M 40 - 141.
    355. 779 Sciranko Jozef 1990 All4Run Košice SVK 03:43:12 01:47:46 M
    356. 382 Kažimír Lukáš 1982 Bežiaci Gojaci SVK 03:43:17 01:43:21 M
    357. 882 Lach Marek 1972 Tatry Team SVK 03:43:18 01:45:48 M 40 - 142.
    358. 84 Šebek Jiří 1980 SC Radotín CZE 03:43:33 01:40:02 M 40 - 143.
    359. 1133 Piekarczyk Bogusław 1965 POL 03:43:39 01:46:36 M 50 - 42.
    360. 423 Bachleda Vladimír 1969 CIMA Slovakia SVK 03:43:40 01:37:21 M 50 - 43.
    361. 775 Luhový Pavol 1980 Púchov SVK 03:43:55 01:51:43 M 40 - 144.
    362. 719 Hosmaj Peter 1984 SVK 03:43:57 01:43:20 M
    363. 446 Niemczyk Kazimierz 1962 JW Team POL 03:44:03 01:45:47 M 50 - 44.
    364. 701 Juhász Gabriel 1977 Bežecký klub RTVS SVK 03:44:04 01:45:02 M 40 - 145.
    365. 460 Hertl Milan 1974 Bežecký klub Svinná SVK 03:44:12 01:45:24 M 40 - 146.
    366. 232 Butorac Dusan 1978 MTC VYSNA SEBASTOVA SVK 03:44:14 01:51:03 M 40 - 147.
    367. 843 Hromnik Branislav 1979 - SVK 03:44:16 01:51:50 M 40 - 148.
    368. 518 Pohorelec Tomáš 1984 SVK 03:44:18 01:46:09 M
    369. 308 Šalata Martin 1995 SVK 03:44:24 01:47:01 M
    370. 771 Malejčík, Ml. Jozef 1984 Jenkovce SVK 03:44:24 01:40:21 M
    371. 734 Gatial Emil 1978 Pexton Unicorns SVK 03:44:25 01:47:43 M 40 - 149.
    372. 747 Fecík Marek 1992 Maratónsky klub Košice SVK 03:44:29 01:51:52 M
    373. 290 Majiroš Daniel 1996 SVK 03:44:30 01:50:31 M
    374. 571 Baťo Jaroslav 1969 BK Pyxida Čierne Kľačany SVK 03:44:33 01:45:25 M 50 - 45.
    375. 601 Terpák Pavol 1986 DTSE.SK Sports Club SVK 03:44:38 01:48:56 M
    376. 365 Medlen Marián 1960 AK Senica SVK 03:44:42 01:50:32 M 60 - 6.
    377. 584 Ťulák Radoslav 1979 Senica SVK 03:44:42 01:46:41 M 40 - 150.
    378. 1154 Jakabovič Pavol 1972 SVK 03:44:43 01:43:47 M 40 - 151.
    379. 535 Kaštier Vladimír 1957 BS Tatran Turany SVK 03:44:54 01:48:45 M 60 - 7.
    380. 908 Spišák Tibor 1974 U-shin SVK 03:44:58 01:42:49 M 40 - 152.
    381. 588 Bucha Damián 1985 SVK 03:45:03 01:51:48 M
    382. 661 Hubcej Marek 1986 SVK 03:45:04 01:47:33 M
    383. 369 Novák Peter 1981 Klub bežcov SVK 03:45:14 01:46:02 M 40 - 153.
    384. 886 Kall František 1987 SVK 03:45:22 01:51:32 M
    385. 273 Mikuš František 1971 Výčapy-Opatovce SVK 03:45:27 01:38:29 M 50 - 46.
    386. 485 Šudý Marián 1983 SVK 03:45:27 01:51:10 M
    387. 534 Babiš Branislav 1973 ŠRB-Šrobárová SVK 03:45:28 01:46:05 M 40 - 154.
    388. 657 Tomášik Matej 1989 SVK 03:45:29 01:46:20 M
    389. 455 Lacko Lukáš 1992 SLOVNAFT SVK 03:45:34 01:41:14 M
    390. 522 Lozinak Martin 1978 SVK 03:45:37 01:49:24 M 40 - 155.
    391. 912 Hrabovský Anton 1958 FRSR SVK 03:45:38 01:50:36 M 60 - 8.
    392. 553 Vavrus Lukas 1984 SVK 03:45:42 01:45:35 M
    393. 617 Ščibran Miroslav 1977 ŠKP Čadca SVK 03:45:46 01:51:45 M 40 - 156.
    394. 672 Sevce Peter 1981 SVK 03:45:46 01:51:42 M 40 - 157.
    395. 718 Šebok Dušan 1970 SVK 03:45:46 01:51:49 M 50 - 47.
    396. 508 Medvec Juraj 1977 SVK 03:45:55 01:46:02 M 40 - 158.
    397. 619 Tomek Lukáš 1986 SVK 03:45:58 01:51:38 M
    398. 893 Líška Lukáš 1985 SVK 03:46:07 01:48:28 M
    399. 463 Hriň Štefan 1969 ON Trnavá Hora SVK 03:46:10 01:46:02 M 50 - 48.
    400. 327 Bačík Pavol 1976 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová SVK 03:46:12 01:44:04 M 40 - 159.
    401. 470 Mišiak Michal 1983 čiga-biga team marathon SVK 03:46:16 01:45:20 M
    402. 897 Lux Tomáš 1980 SVK 03:46:58 01:51:52 M 40 - 160.
    403. 811 Medvec Matúš 1983 SVK 03:47:01 01:49:24 M
    404. 904 Liptay Ivan 1972 Šuchtáci SVK 03:47:07 01:49:20 M 40 - 161.
    405. 209 Puškáš Tomáš 1988 Máme tolerantné manželky :* SVK 03:47:10 01:35:43 M
    406. 487 Šlachta Mojmír 1975 SVK 03:47:12 01:44:34 M 40 - 162.
    407. 867 Makovický Juraj 1988 SVK 03:47:28 01:44:20 M
    408. 492 Detvaj Martin 1977 Atletický club Nové Zámky SVK 03:47:34 01:50:44 M 40 - 163.
    409. 316 Butkay Peter 1993 BK Spartak Medzev SVK 03:47:36 01:45:32 M
    410. 332 Zúbrik Ján 1972 SVK 03:47:47 01:53:15 M 40 - 164.
    411. 376 Bugar Michal 1983 MegaBIT Services SVK 03:47:47 01:53:06 M
    412. 614 Jakubócy Igor 1974 behpezinkom.com SVK 03:47:54 01:49:26 M 40 - 165.
    413. 557 Heiland Michael 1995 SVK 03:47:55 01:53:31 M
    414. 477 Bátovský Miroslav 1970 AK Tlmače SVK 03:48:08 01:51:42 M 50 - 49.
    415. 898 Szakács Zsolt 1992 HUN 03:48:09 01:49:58 M
    416. 415 Vrždiak Michal 1979 AK AŠK Slávia Trnava SVK 03:48:13 01:39:50 M 40 - 166.
    417. 680 Rýdzi Peter 1966 Levice SVK 03:48:14 01:51:23 M 50 - 50.
    418. 497 Grega Jozef 1969 SVK 03:48:25 01:51:19 M 50 - 51.
    419. 687 Nagy Ladislav 1978 SVK 03:48:26 01:49:45 M 40 - 167.
    420. 304 Trojanovic Vladimir 1983 SVK 03:48:33 01:43:45 M
    421. 250 Krivosudsky Peter 1983 Krivo Team SVK 03:48:37 01:41:32 M
    422. 594 Petrikovič Milan 1965 Hrušovany SVK 03:48:42 01:51:58 M 50 - 52.
    423. 561 Kováč Karol 1955 SLOVNAFT SVK 03:48:42 01:50:32 M 60 - 9.
    424. 722 Drozd Pawel 1973 JAMAR POLSKA POL 03:48:43 01:54:49 M 40 - 168.
    425. 531 Fifik Robo 1973 SPK Český Těšín SVK 03:48:52 01:43:23 M 40 - 169.
    426. 418 Gernáth Branislav 1974 SVK 03:49:01 01:46:10 M 40 - 170.
    427. 189 Kučera Cyprián 1981 Levoča SVK 03:49:01 01:46:11 M 40 - 171.
    428. 630 Kónya Šimon 1967 SVK 03:49:02 01:51:44 M 50 - 53.
    429. 1142 Pammer Peter 1986 PEXTON Unicorns SVK 03:49:03 01:47:44 M
    430. 593 Sanz Jorge 1972 ESP 03:49:09 01:52:02 M 40 - 172.
    431. 821 Paľo Ján 1981 Orava tím-Lokca SVK 03:49:11 01:53:23 M 40 - 173.
    432. 666 Baculák Dominik 1985 Orava tím SVK 03:49:19 01:45:54 M
    433. 742 Boško Ondrej 1983 SVK 03:49:28 01:34:19 M
    434. 363 Pavol Miroslav 1990 SVK 03:49:35 01:49:49 M
    435. 348 Mokrý Martin 1973 Nedožery SVK 03:49:40 01:50:50 M 40 - 174.
    436. 787 Katriňák Peter 1995 SVK 03:49:41 01:58:32 M
    437. 668 Janík Martin 1980 amatér SVK 03:49:44 01:54:32 M 40 - 175.
    438. 137 Šimurka Peter 1983 Schneider Electric SVK 03:49:45 01:48:53 M
    439. 871 Domovec Pavol 1971 SVK 03:49:47 01:51:46 M 50 - 54.
    440. 840 Strompf Radovan 1970 Forfit club SVK 03:49:51 01:42:08 M 50 - 55.
    441. 868 Sekera Jozef 1982 SVK 03:50:04 01:51:00 M
    442. 52 Kováčik Roland 1967 S rozumom a odvahou :-) SVK 03:50:05 01:49:17 M 50 - 56.
    443. 895 Korpáš Peter 1987 RunningTeamZV SVK 03:50:15 01:53:09 M
    444. 658 Ondryáš Petr 1980 TJ Liga 100 Olomouc CZE 03:50:18 01:51:22 M 40 - 176.
    445. 565 Štober Peter 1988 Active Life SVK 03:50:21 01:57:35 M
    446. 1158 Steinhübl Peter 1981 Alenkina druzina SVK 03:50:24 01:52:22 M 40 - 177.
    447. 683 Kubíček Pierre 1972 Niké SVK 03:50:27 01:50:34 M 40 - 178.
    448. 705 Tóth Ján 1988 BK nohy z olova SVK 03:50:38 01:51:39 M
    449. 678 Lukáč Martin 1987 SVK 03:50:49 01:48:30 M
    450. 660 Marušic Martin 1985 toRun Stará Turá SVK 03:50:50 01:43:43 M
    451. 512 Kožiak Martin 1974 SVK 03:50:59 01:38:55 M 40 - 179.
    452. 392 Šima Marián 1987 Oáza Košice SVK 03:51:06 01:40:12 M
    453. 720 Mackanič Damián 1975 O2 Slovakia SVK 03:51:09 01:49:55 M 40 - 180.
    454. 153 Bujňák Ján 1962 SVK 03:51:21 01:52:15 M 50 - 57.
    455. 689 Plesiński Sebastian 1976 TRIATHLON TRAINING CENTER POL 03:51:22 01:52:00 M 40 - 181.
    456. 373 Jakab Attila 1992 ProRun Moldava SVK 03:51:25 01:45:32 M
    457. 331 Šály Radek 1966 Šulywander SVK 03:51:29 01:44:34 M 50 - 58.
    458. 940 Hlatky Ján 1972 SVK 03:51:30 01:45:33 M 40 - 182.
    459. 736 Jaššo Jozef 1974 BK Spartak Medzev SVK 03:51:36 01:46:45 M 40 - 183.
    460. 723 Vlna Matúš 1994 SVK 03:51:38 01:51:20 M
    461. 536 Mnahoncak Pavel 1971 SVK 03:51:45 01:54:02 M 50 - 59.
    462. 530 Vyšinský Michal 1976 2muse SVK 03:51:53 01:38:21 M 40 - 184.
    463. 676 Babic Ľubomír 1979 SVK 03:51:57 01:47:24 M 40 - 185.
    464. 686 Vlna Marek 1987 SVK 03:52:01 01:51:21 M
    465. 516 Bley Oliver 1979 ŠK Zrýchlená turistika SVK 03:52:31 01:48:53 M 40 - 186.
    466. 721 Herda Patrik 1973 SVK 03:52:32 01:52:52 M 40 - 187.
    467. 86 Paločko Miloš 1981 OcÚ Žipov SVK 03:52:33 01:55:25 M 40 - 188.
    468. 225 Janič Marek 1978 TJ Slávia PU Prešov oddiel judo SVK 03:52:44 01:54:12 M 40 - 189.
    469. 685 Schmidt Andrej 1981 SVK 03:53:06 01:51:43 M 40 - 190.
    470. 1143 Šimko Martin 1982 SVK 03:53:12 01:56:43 M
    471. 696 Perháč Štefan 1989 SVK 03:53:23 01:56:10 M
    472. 478 Brandt Patrik 1973 ECSA SVK 03:53:27 01:52:53 M 40 - 191.
    473. 262 Štenda Rastislav 1965 O5 BK FURCA SVK 03:53:28 01:51:21 M 50 - 60.
    474. 936 Húska Bruno 1994 SVK 03:53:34 01:54:30 M
    475. 271 Daubner Ján 1984 Jankopanko SVK 03:53:51 01:45:42 M
    476. 831 Mandzak Stefan 1985 SVK 03:53:56 01:48:23 M
    477. 878 Čorba Miroslav 1980 SVK 03:54:01 01:54:39 M 40 - 192.
    478. 371 Sýkora Ľudovít 1978 SVK 03:54:01 01:53:39 M 40 - 193.
    479. 501 Kundrat Marián 1967 BK Humenné SVK 03:54:05 01:46:24 M 50 - 61.
    480. 733 Sláva Juraj 1982 SLOVNAFT SVK 03:54:07 01:55:04 M
    481. 383 Tomcik Laco 1980 SVK 03:54:08 01:51:18 M 40 - 194.
    482. 352 Blaney Padraig J. 1972 IRL 03:54:08 01:39:33 M 40 - 195.
    483. 554 Seemann Slavomir 1979 SVK 03:54:11 01:48:12 M 40 - 196.
    484. 1131 Krzysztoszek Maciej 1985 POL 03:54:14 01:40:16 M
    485. 274 Dinka Michal 1979 Šurany SVK 03:54:18 01:50:53 M 40 - 197.
    486. 309 Miklánek Tomáš 1986 SVK 03:54:22 01:42:46 M
    487. 826 Tužinčin Ján 1974 O5BK FURČA KOŠICE SVK 03:54:22 01:56:11 M 40 - 198.
    488. 354 Křenek Jozef 1971 SVK 03:54:28 01:51:34 M 50 - 62.
    489. 717 Gressetvold Oyvind 1993 NOR 03:54:43 01:56:16 M
    490. 180 Mirek Matúš 1991 Nábytok Mirek SVK 03:54:56 01:46:57 M
    491. 669 Konecny Peter 1981 SVK 03:54:58 01:51:05 M 40 - 199.
    492. 1037 Copjan Jozef 1985 IBM SVK 03:55:03 01:46:37 M
    493. 253 Bays Connor 1990 CAN 03:55:07 01:37:25 M
    494. 618 Kratochvíla Martin 1988 SVK 03:55:08 01:55:16 M
    495. 195 Nagy David 1967 SVK 03:55:09 01:56:41 M 50 - 63.
    496. 136 Krátký Luboš 1977 Sweepsport CZE 03:55:15 01:58:14 M 40 - 200.
    497. 654 Ištoňa Miroslav 1962 BK Humenné SVK 03:55:16 01:51:45 M 50 - 64.
    498. 724 Lofaj Martin 1992 SVK 03:55:28 01:51:05 M
    499. 344 Kmiť Štefan 1977 Klub bežcov Stropkov SVK 03:55:47 01:46:46 M 40 - 201.
    500. 465 Guštafík Maroš 1978 TJ Viničné SVK 03:55:49 01:50:37 M 40 - 202.
    501. 839 Švec Tomáš 1976 SVK 03:55:51 01:46:40 M 40 - 203.
    502. 349 Farkaš Jozef 1982 Road2Kona SVK 03:55:52 01:48:57 M
    503. 323 Baláž Jaro 1958 Active Life Košice SVK 03:55:54 01:48:58 M 60 - 10.
    504. 1081 Maurer Marek 1978 Active Life SVK 03:55:58 01:52:48 M 40 - 204.
    505. 700 Hrivňak Vladimír 1986 CANPACK Slovakia SVK 03:55:59 01:51:40 M
    506. 482 Chrenka Jozef 1957 AŠK Skalica SVK 03:56:01 01:56:22 M 60 - 11.
    507. 353 Wagner Miroslav 1976 SVK 03:56:11 01:57:39 M 40 - 205.
    508. 820 Hubka Peter 1977 SVK 03:56:16 01:47:22 M 40 - 206.
    509. 681 Šeba Ivan 1983 SVK 03:56:23 01:58:04 M
    510. 341 Gaľa Kristián 1978 Kaufland SVK 03:56:29 01:45:49 M 40 - 207.
    511. 519 Takáč Martin 1976 SVK 03:57:05 01:52:43 M 40 - 208.
    512. 815 Čopjan Martin 1990 SVK 03:57:10 01:44:20 M
    513. 910 Mecele Jozef 1961 Slovalco Žiar nad Hr. SVK 03:57:16 01:57:38 M 60 - 12.
    514. 688 Rokytka Roman 1978 SVK 03:57:24 02:02:01 M 40 - 209.
    515. 394 Húska Michal 1980 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová SVK 03:57:27 01:54:45 M 40 - 210.
    516. 504 Telepovský Miroslav 1962 eMTe Trebišov SVK 03:57:36 01:44:16 M 50 - 65.
    517. 391 Mudrák Juraj 1987 SVK 03:57:43 01:41:44 M
    518. 877 Mihaľko Milan 1970 BK Humenné SVK 03:57:47 01:55:22 M 50 - 66.
    519. 744 Fülöpp Tomáš 1971 Mormel BEL 03:57:48 01:56:10 M 50 - 67.
    520. 1013 Pizur Martin 1967 SVK 03:57:50 01:53:05 M 50 - 68.
    521. 817 Fečik Peter 1981 SVK 03:57:56 01:43:54 M 40 - 211.
    522. 792 Zsélyi Zoltán 1965 MK Kolárovo - Gúta SVK 03:57:57 01:56:25 M 50 - 69.
    523. 799 Zajac Anton 1972 CS2 Slovakia SVK 03:58:04 01:57:13 M 40 - 212.
    524. 540 Čopjan Ľubomír 1981 IBM SVK 03:58:06 01:44:37 M 40 - 213.
    525. 595 Kotula Joachim 1968 POL 03:58:13 01:58:42 M 50 - 70.
    526. 728 Farkaš Anton 1980 HK Rozlomity SVK 03:58:15 01:52:59 M 40 - 214.
    527. 395 Kurian Matúš 1981 LEAF Academy SVK 03:58:20 01:58:35 M 40 - 215.
    528. 462 Ambróz Jozef 1967 Bežecky klub Poprad SVK 03:58:20 01:56:21 M 50 - 71.
    529. 765 Varga Akos 1970 SVK 03:58:23 01:56:08 M 50 - 72.
    530. 737 Bodnár Marcel 1981 TurBo SVK 03:58:26 01:54:43 M 40 - 216.
    531. 752 Talčík Peter 1970 SVK 03:58:29 01:54:41 M 50 - 73.
    532. 1042 Mádr Filip 1984 CZE 03:58:32 01:51:54 M
    533. 515 Wittek Leopold 1971 SVK 03:58:36 01:58:35 M 50 - 74.
    534. 484 Macko Ondrej 1994 AC Michalovce SVK 03:58:37 01:40:33 M
    535. 495 Gernáth Ľubomír 1972 Levoča Nordic Centrum SVK 03:58:48 01:46:13 M 40 - 217.
    536. 716 Valko Jozef 1992 Preglejka United SVK 03:58:50 01:58:51 M
    537. 1140 Adel Ali 1991 Fitness Delux SWE 03:58:51 01:37:44 M
    538. 764 Terifaj Miroslav 1986 SVK 03:58:51 01:58:38 M
    539. 224 Prok Ľubomír 1968 Ľadoborci Vranov nad Topľou SVK 03:58:52 01:58:34 M 50 - 75.
    540. 1136 Seman Ladislav 1988 MK ILLUMINATION PRODUCTION SVK 03:58:59 01:58:20 M
    541. 579 Breznen Igor 1975 BK STEL KOŠICE SVK 03:59:01 01:54:59 M 40 - 218.
    542. 750 Vagovič Marek 1988 Heroes OCR Team Slovakia SVK 03:59:03 01:55:06 M
    543. 502 Petráš Ľudovít 1974 TK Relax SVK 03:59:07 01:47:32 M 40 - 219.
    544. 841 Penička Andrej 1986 SVK 03:59:07 01:56:27 M
    545. 362 Schmidt Michal 1978 SVK 03:59:14 01:55:54 M 40 - 220.
    546. 558 Kubirita Ján 1970 LEMUR SVK 03:59:21 01:58:29 M 50 - 76.
    547. 337 Surovský Ján 1983 Vila Sokolka SVK 03:59:22 01:58:39 M
    548. 625 Sabolčík Miroslav 1974 SVK 03:59:23 01:56:11 M 40 - 221.
    549. 40 Polák Vladimír 1958 POLYSOFT Košice SVK 03:59:32 01:59:02 M 60 - 13.
    550. 439 Šalata Ján 1962 T-Systems Slovakia SVK 03:59:49 01:56:57 M 50 - 77.
    551. 1070 Leško Martin 1991 Skúsiť šúsn, gut vedr SVK 03:59:51 01:52:05 M
    552. 146 Huťka Martin 1974 individuálny clen SAZ SVK 03:59:53 01:48:20 M 40 - 222.
    553. 163 Krč Tomáš 1981 zažiť SVK 04:00:02 01:49:04 M 40 - 223.
    554. 1063 Szabo Roland 1975 HUN 04:00:10 01:57:48 M 40 - 224.
    555. 866 Spaček Oliver 1999 SVK 04:00:18 01:51:49 M
    556. 524 Hodossy Péter 1978 SVK 04:00:21 01:59:20 M 40 - 225.
    557. 483 Vaško Peter 1968 OU Brežany SVK 04:00:25 01:55:38 M 50 - 78.
    558. 782 Habura Martin 1975 Gladiátor Michalovce - B/S/H team SVK 04:00:28 01:56:28 M 40 - 226.
    559. 702 Ujlaky Miloš 1974 SLM, n. o. SVK 04:00:39 01:58:45 M 40 - 227.
    560. 849 Belovič Tomáš 1986 muzom.sk SVK 04:00:40 01:55:34 M
    561. 611 Csomós Csaba 1976 AUTOVERZUM SVK 04:00:43 01:54:27 M 40 - 228.
    562. 390 Hric Filip 1988 SVK 04:00:50 01:54:36 M
    563. 1043 Kručanica Matej 1981 SVK 04:01:07 01:54:33 M 40 - 229.
    564. 645 Kováč Michal 1977 SVK 04:01:09 01:58:41 M 40 - 230.
    565. 411 Blanár Štefan 1972 O5 BK Furča Košice SVK 04:01:36 01:59:47 M 40 - 231.
    566. 490 Zoričák Jozef 1968 AV Ždiar SVK 04:01:36 01:51:44 M 50 - 79.
    567. 523 Polc Štefan 1950 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK 04:01:40 01:59:06 M 70 - 1.
    568. 1025 Harvan Mário 1999 SVK 04:02:01 01:58:10 M
    569. 464 Gajdoš Rastislav 1973 SVK 04:02:08 01:55:29 M 40 - 232.
    570. 741 Lietavec Miroslav 1960 KST Špačince SVK 04:02:10 01:58:53 M 60 - 14.
    571. 435 Andrejko Ondrej 1991 ProRun Moldava SVK 04:02:22 01:51:54 M
    572. 785 Jenčo Ján 1979 SVK 04:02:26 01:49:53 M 40 - 233.
    573. 876 Kabát Jakub 1995 SVK 04:02:32 01:48:12 M
    574. 788 Chalupka Rado 1980 AC Suchomel SVK 04:02:35 01:49:06 M 40 - 234.
    575. 915 Trojčák Martin 1977 SVK 04:02:42 01:54:30 M 40 - 235.
    576. 855 Lajos Horváth 1975 HUN 04:02:47 01:58:31 M 40 - 236.
    577. 458 Pobuda Stanislav 1985 SVK 04:03:00 01:40:13 M
    578. 649 Frolík Stanislav 1965 CZE 04:03:15 01:48:37 M 50 - 80.
    579. 879 Hamada Marián 1961 SVK 04:03:19 01:59:49 M 60 - 15.
    580. 890 Jiříček Michal 2002 Košice - Barca SVK 04:03:28 01:46:04 M
    581. 655 Vilček František 1961 kolačkov SVK 04:03:44 01:50:52 M 60 - 16.
    582. 634 Giňovský Ján 1998 SVK 04:03:55 01:51:49 M
    583. 798 Fekete Peter 1969 SVK 04:03:57 01:56:11 M 50 - 81.
    584. 606 Mokriš Ján 1972 SVK 04:04:04 01:51:57 M 40 - 237.
    585. 297 Belianský Anton 1962 AK Baník Prievidza SVK 04:04:09 01:46:49 M 50 - 82.
    586. 998 Škrečko Martin 1992 Cobra GRR SVK 04:04:09 01:54:52 M
    587. 684 Klimčák Jozef 1961 Skiveteran SVK 04:04:14 01:54:18 M 60 - 17.
    588. 883 Pánek Vladimír 1971 SVK 04:04:23 01:56:37 M 50 - 83.
    589. 546 Kozar Jan 1979 bkspartakmedzev SVK 04:04:23 01:46:37 M 40 - 238.
    590. 279 Šoltés Jozef 1966 NW-Running Prešov SVK 04:04:24 01:56:54 M 50 - 84.
    591. 732 Šulek Ľubomír 1967 ZemOra SVK 04:04:24 01:50:42 M 50 - 85.
    592. 712 Csukás Ladislav 1979 SLOVNAFT SVK 04:04:26 01:58:13 M 40 - 239.
    593. 1029 Kulič Peter 1981 SVK 04:04:28 01:59:45 M 40 - 240.
    594. 456 Rizman Peter 1986 SVK 04:04:49 01:55:55 M
    595. 714 Hruška Matej 1988 SVK 04:04:55 01:53:29 M
    596. 691 Ganaj Slavko 1973 Veliteľstvo posádky Bratislava SVK 04:05:06 01:43:22 M 40 - 241.
    597. 963 Kvapil Miroslav 1982 Agnes Optik SVK 04:05:25 01:52:07 M
    598. 853 Sýkora Daniel 1988 Active life SVK 04:05:32 01:52:57 M
    599. 816 Hlavatý Milan 1975 Preživší starci SVK 04:05:39 01:51:15 M 40 - 242.
    600. 838 Zelenaj Martin 1987 SVK 04:05:40 01:55:34 M
    601. 671 Šoka Matej 1990 SVK 04:05:54 01:57:12 M
    602. 111 Dzurinda Mikulas 1955 AK Veteran Bratislava SVK 04:05:54 01:57:13 M 60 - 18.
    603. 993 Belluš Pavol 1984 ŠK Squash Liptov SVK 04:05:58 01:54:45 M
    604. 966 Lauko Denis 1974 Lauko team SVK 04:07:24 01:58:40 M 40 - 243.
    605. 1145 Koleňák Anton 1968 SVK 04:07:32 01:52:08 M 50 - 86.
    606. 397 Jaško Ľuboš 1991 Active life Team, o.z. Košice SVK 04:07:35 01:47:03 M
    607. 1156 Kunik Miroslav 1986 Accenture Runners Club SVK 04:07:46 01:55:30 M
    608. 434 Krištof Lukáš 1988 BK Slávia Veľký Krtíš/Run For Fun SVK 04:07:49 01:43:59 M
    609. 514 Fedor Matúš 1988 SVK 04:07:55 01:49:34 M
    610. 632 Ignácz Rastislav 1976 O5 BK Furča SVK 04:08:01 01:56:13 M 40 - 244.
    611. 743 Seleš Marian 1978 SVK 04:08:19 01:46:41 M 40 - 245.
    612. 906 Balušík Ján 1981 SVK 04:08:23 01:47:43 M 40 - 246.
    613. 604 Kuchta Marek 1982 SVK 04:08:27 01:55:09 M
    614. 532 Nový Pavel 1969 CZE 04:08:39 01:49:48 M 50 - 87.
    615. 407 Toderiška Miroslav 1984 Beh s radostou SVK 04:09:07 01:45:52 M
    616. 914 Hatala Martin 1973 Klub nenapraviteľných optimistov SVK 04:09:21 02:02:46 M 40 - 247.
    617. 656 Rapko Tomáš 1983 SVK 04:09:23 01:50:35 M
    618. 1016 Maďar Slavomir 1971 SVK 04:09:29 01:51:13 M 50 - 88.
    619. 957 Hegyi Péter 1987 Centre for Translational Medicine, HU SVK 04:09:33 01:54:32 M
    620. 854 Gál Peter 1975 SVK 04:09:48 02:01:24 M 40 - 248.
    621. 150 Kalaš Juraj 1973 SVK 04:10:23 01:55:30 M 40 - 249.
    622. 527 Juhos Gábor 1965 Budapest HUN 04:10:26 01:58:05 M 50 - 89.
    623. 909 Karvaj Vladimír 1987 Adidas Runners Bratislava, NZBK SVK 04:10:30 01:56:36 M
    624. 946 Fazekaš Patrik 1990 Ness KDC SVK 04:10:31 02:04:59 M
    625. 635 Marcinčák Slavomír 1975 UVLF Košice SVK 04:10:54 01:50:42 M 40 - 250.
    626. 636 Simonides Peter 1967 SVK 04:11:01 01:53:15 M 50 - 90.
    627. 642 Gič Martin 1982 SLaMG SVK 04:11:08 01:54:48 M
    628. 708 Kuzma Peter 1982 SIKO SVK 04:11:20 01:56:48 M
    629. 900 Holík Marek 1979 TJ Mier Kamienka SVK 04:11:27 01:53:43 M 40 - 251.
    630. 622 Skalsky Juraj 1974 SVK 04:11:31 01:59:05 M 40 - 252.
    631. 572 Hreško Marek 1975 SVK 04:11:40 01:48:43 M 40 - 253.
    632. 835 Kovač Peter 2001 SVK 04:11:53 02:01:03 M
    633. 1048 Hatok Peter 1979 SVK 04:12:01 01:47:17 M 40 - 254.
    634. 725 Pudiš Štefan 1966 Ludrová SVK 04:12:26 01:58:08 M 50 - 91.
    635. 1056 Kulkovský Peter 1990 SVK 04:12:41 02:06:51 M
    636. 333 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce SVK 04:12:48 01:56:23 M 60 - 19.
    637. 547 Bujna Róbert 1964 Kuchynské bobre SVK 04:12:52 01:57:48 M 50 - 92.
    638. 598 Dečo Michal 1986 Sura Team SVK 04:12:52 01:58:43 M
    639. 305 Plevák Milan 1972 BK Lysá SVK 04:13:42 02:07:57 M 40 - 255.
    640. 941 Raab Stanislav 1962 SVK 04:13:47 02:07:56 M 50 - 93.
    641. 499 Sitkey Matúš 1991 SVK 04:13:49 01:56:44 M
    642. 749 Němec Radek 1993 U.S.Steel Košice SVK 04:14:18 01:57:00 M
    643. 825 Rabatin Richard 1976 SVK 04:14:25 02:04:35 M 40 - 256.
    644. 894 Kemka Jozef 1961 ŠKP Čadca SVK 04:14:31 02:06:36 M 60 - 20.
    645. 1109 Blažovský Jozef 1974 Skalica SVK 04:14:33 01:58:23 M 40 - 257.
    646. 791 Alaxa Vladimír 1982 My bežci SVK 04:14:38 02:03:46 M
    647. 730 Pazdernatý Rudolf 1973 Asseco Running Club SVK 04:14:44 01:55:45 M 40 - 258.
    648. 968 Komiya Yuji 1981 ageage JPN 04:14:49 01:57:27 M 40 - 259.
    649. 921 Pokrievka Miroslav 1975 SVK 04:15:04 01:58:39 M 40 - 260.
    650. 580 Tušan Jozef 1982 SVK 04:15:11 02:05:33 M
    651. 1031 Marek Jaromír 1979 Bernohy.sk SVK 04:15:18 02:03:50 M 40 - 261.
    652. 911 Koštialik Rastislav 1977 Športklub Dobrá Niva SVK 04:15:33 02:00:32 M 40 - 262.
    653. 935 Droppa Rastislav 1981 SVK 04:15:34 01:59:59 M 40 - 263.
    654. 466 Chlebák Martin 1978 SVK 04:16:01 01:44:22 M 40 - 264.
    655. 650 Labanc Tomáš 1986 SVK 04:16:12 02:00:59 M
    656. 850 Budinsky Peter 1980 Jaklovce SVK 04:16:12 01:51:46 M 40 - 265.
    657. 862 Spaček Pavel 1971 SVK 04:16:17 01:51:49 M 50 - 94.
    658. 613 Képeš Alexander 1977 Drienovec SVK 04:16:26 01:57:52 M 40 - 266.
    659. 763 Sabo Miroslav 1984 NESS KE SVK 04:16:36 02:03:07 M
    660. 970 Zuskin Marian 1967 SVK 04:16:41 02:02:01 M 50 - 95.
    661. 848 Labanc Tomáš 1987 SVK 04:16:43 02:02:34 M
    662. 401 Mirda Martin 1971 O5 Furča SVK 04:16:44 01:59:47 M 50 - 96.
    663. 796 Maxa Juraj 1966 Rabča SVK 04:17:09 01:50:13 M 50 - 97.
    664. 987 Binar Martin 1999 SVK 04:17:11 01:51:47 M
    665. 979 Marček Martin 1981 SVK 04:17:19 01:58:58 M 40 - 267.
    666. 962 Gombita Peter 1956 Beh chudobným SVK 04:17:27 02:04:15 M 60 - 21.
    667. 1049 Zemaník Miloš 1971 KKM Čadca SVK 04:17:44 02:01:03 M 50 - 98.
    668. 1017 Paľo Miroslav 1976 SVK 04:17:52 02:00:27 M 40 - 268.
    669. 937 Żak Bartłomiej 1974 Wkurw_Team Wrocław POL 04:18:15 01:56:52 M 40 - 269.
    670. 605 Fronko Marcel 1987 SVK 04:18:21 01:50:55 M
    671. 783 Tirpák Matúš 1989 MBO Strážske SVK 04:18:50 01:51:09 M
    672. 964 Vojtašovič Martin 1984 Trhači asfaltu SVK 04:19:03 02:01:42 M
    673. 971 Štancel Milan 1956 Energyfit Prievidza SVK 04:19:41 02:06:23 M 60 - 22.
    674. 753 Hajduček Peter 1969 SVK 04:19:43 01:53:58 M 50 - 99.
    675. 880 Dunaj Aleš 1981 KRPZ Košice SVK 04:20:11 02:01:27 M 40 - 270.
    676. 954 Kuzevič Ivan 1978 KOB ATU Košice SVK 04:20:12 02:08:30 M 40 - 271.
    677. 324 Medoň Ľuboš 1979 VUB Banka SVK 04:20:20 01:54:08 M 40 - 272.
    678. 1055 Benka Dávid 1979 SVK 04:20:26 02:00:45 M 40 - 273.
    679. 581 Maťko Matúš 1992 SVK 04:21:15 02:04:47 M
    680. 521 Besedič Roland 1992 SVK 04:21:54 01:55:05 M
    681. 769 Macinský Peter 1986 Klub orientačného behu ATU Košice SVK 04:22:18 02:01:37 M
    682. 1004 Böszörményi Gábor 1976 SVK 04:22:34 02:02:20 M 40 - 274.
    683. 837 Bobák Andrej 1995 SVK 04:22:49 02:06:40 M
    684. 626 Bartoš Peter 1962 ECSA SVK 04:22:58 01:55:06 M 50 - 100.
    685. 806 Holinga Dusan 1966 SVK 04:23:40 01:52:02 M 50 - 101.
    686. 1068 Liscinsky Miroslav 1991 Outsiterz SVK 04:23:42 02:07:17 M
    687. 1039 Mericko Matus 1986 SVK 04:24:01 01:52:53 M
    688. 589 Kačmarik Samuel 1985 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce SVK 04:24:04 02:06:35 M
    689. 781 Majirský Dušan 1972 SVK 04:24:06 02:03:48 M 40 - 275.
    690. 748 Sabo Gabriel 1961 VVS a.s. Michalovce SVK 04:24:06 01:58:37 M 60 - 23.
    691. 810 Mamatej Boris 1978 Martin SVK 04:24:27 01:48:33 M 40 - 276.
    692. 760 Války Milan 1974 SVK 04:24:33 01:53:15 M 40 - 277.
    693. 870 Horn Ľubor 1977 Ľadoví bežci SVK 04:24:34 01:49:20 M 40 - 278.
    694. 693 Kele Géza 1965 Kele - Run Moča SVK 04:24:36 02:05:15 M 50 - 102.
    695. 1044 Bugar Boris 1992 SVK 04:24:37 02:05:39 M
    696. 965 Zuberník Štefan 1948 Beh chudobným SVK 04:24:46 01:52:49 M 70 - 2.
    697. 570 Tirala Miroslav 1977 SVK 04:24:50 01:52:15 M 40 - 279.
    698. 901 Hyža Ivan 1985 Outdoor Skalica SVK 04:25:07 02:05:03 M
    699. 380 Semančo Pavol 1985 Hi G RUN SVK 04:25:18 01:51:23 M
    700. 709 Soták Ján 1955 Senior club Jablonec CZE 04:25:49 01:52:05 M 60 - 24.
    701. 922 Lukáč Karol 1962 Maratónsky klub Košice SVK 04:26:04 01:51:17 M 50 - 103.
    702. 335 Fazekas Ján 1967 ECSA SVK 04:26:11 02:01:23 M 50 - 104.
    703. 726 Györke Gábor 1969 HUN 04:26:22 02:07:03 M 50 - 105.
    704. 628 Zeľo Rudolf 1973 Topoľovka SVK 04:26:25 01:58:37 M 40 - 280.
    705. 1086 Lukoťka Richard 1996 SVK 04:26:28 02:06:58 M
    706. 948 Mathes Jozef 1979 Run the World SVK 04:27:01 01:56:25 M 40 - 281.
    707. 1106 Juriga Ivan 1989 SVK 04:27:50 02:08:20 M
    708. 759 Vozár Rastislav 1977 SVK 04:27:59 02:06:06 M 40 - 282.
    709. 857 Šuga Peter 1983 SVK 04:28:05 02:07:49 M
    710. 881 Kubáň Vladimír 1976 SVK 04:28:21 01:54:39 M 40 - 283.
    711. 929 Fotta Rastislav 1964 SVK 04:28:33 02:06:48 M 50 - 106.
    712. 830 Urban Miroslav 1987 ECSA SVK 04:28:41 01:58:59 M
    713. 804 Dringuš Adrián 1987 SVK 04:29:15 02:01:00 M
    714. 795 Budáč Peter 1966 Budáčovci Breznička SVK 04:29:22 02:12:04 M 50 - 107.
    715. 1054 Radomský Slavomír 1971 Reštaurácia Rubín, Košice - Krásna SVK 04:29:24 01:58:28 M 50 - 108.
    716. 1094 Achberger Ján 1995 SVK 04:29:25 02:05:59 M
    717. 1095 Prno Vladimír 2001 SVK 04:29:26 02:06:00 M
    718. 865 Hudák Vladimír 1983 Valaliky SVK 04:30:03 01:58:39 M
    719. 813 Slezák Andrej 1974 SVK 04:30:10 01:58:56 M 40 - 284.
    720. 1065 Tirpák Martin 1972 UNIRES-Bau SVK 04:30:17 02:06:35 M 40 - 285.
    721. 585 Polakovič Matúš 1986 BERNOHY SVK 04:31:05 01:59:12 M
    722. 1058 Illéš Zoltán 1977 CE SVK 04:31:13 02:06:51 M 40 - 286.
    723. 1163 Flašík Branislav 1986 SVK 04:31:21 01:55:12 M
    724. 1107 Petrulák Martin 1979 NESS SVK 04:31:28 02:03:07 M 40 - 287.
    725. 767 Talaba Michal 1988 NUTRILITE team SVK 04:31:39 01:55:36 M
    726. 1034 Kapustik Juraj 1973 SVK 04:31:59 01:58:30 M 40 - 288.
    727. 673 Varga Peter 1973 NESS KDC SVK 04:32:16 02:05:17 M 40 - 289.
    728. 822 Sokolovský Jozef 1976 AK Strečno SVK 04:33:10 01:56:42 M 40 - 290.
    729. 538 Konštantinovič Marián 1961 BK Steel Košice SVK 04:33:12 02:00:05 M 60 - 25.
    730. 319 Blicha Štefan 1975 Kosice SVK 04:33:19 01:56:52 M 40 - 291.
    731. 845 Macura Ľubomír 1979 AFRY cz SVK 04:33:23 02:05:36 M 40 - 292.
    732. 746 Horváth Peter 1968 AK VETERÁN Prešov SVK 04:33:42 01:51:51 M 50 - 109.
    733. 1088 Čisarik Samuel 1999 SVK 04:33:43 01:58:09 M
    734. 1027 Barej Branislav 1987 Maras team SVK 04:33:59 02:09:11 M
    735. 774 Matusiak Krzysztof 1964 POL 04:34:09 02:04:35 M 50 - 110.
    736. 610 Štreicher Jozef 1971 SVK 04:34:35 02:07:41 M 50 - 111.
    737. 977 Vida Róbert 1973 SVK 04:34:57 02:05:28 M 40 - 293.
    738. 892 Tóth Gábor 1987 KCK Šamorín SVK 04:34:59 02:02:03 M
    739. 942 Pribičko Peter 1947 ŽSR Košice SVK 04:35:04 02:07:01 M 70 - 3.
    740. 552 Imling Ján 1954 BK Spartak Medzev SVK 04:35:13 02:08:19 M 60 - 26.
    741. 923 Kiča Daniel 1976 SVK 04:35:14 02:07:13 M 40 - 294.
    742. 1165 Votava Karel 1965 Autoplyn Pezinok SVK 04:35:32 02:10:49 M 50 - 112.
    743. 967 Kantorák Richard 1974 SVK 04:35:38 02:06:53 M 40 - 295.
    744. 646 Skačan Igor 1976 IRONMAN TEAM LEVICE SVK 04:35:50 02:14:12 M 40 - 296.
    745. 982 Gál Dárius 1987 SVK 04:35:58 01:55:09 M
    746. 950 Reščák Štefan 1989 SVK 04:36:15 02:06:59 M
    747. 1066 Benka Jozef 1982 SVK 04:36:31 02:02:55 M
    748. 675 Tisza Tibor 1957 TMS International Košice SVK 04:37:17 02:03:39 M 60 - 27.
    749. 1024 Masár Tomáš 1985 SVK 04:38:01 02:06:32 M
    750. 1002 Pavlič Martin 1987 SVK 04:38:04 02:06:32 M
    751. 169 Wíttek Richard 1972 Run magazine team CZE 04:38:19 01:58:40 M 40 - 297.
    752. 943 Brandis Pavol 1954 BK STEEL Košice SVK 04:38:46 02:11:22 M 60 - 28.
    753. 903 Závodný Tomáš 1963 SSK Vitkovice CZE 04:39:16 02:13:21 M 50 - 113.
    754. 692 Pavlík Ján 1958 AŠK Grafobal skalica SVK 04:39:20 02:04:27 M 60 - 29.
    755. 1073 Cirner Robert 1974 slovenský klub 1 prieskumný prápor SVK 04:39:31 02:02:36 M 40 - 298.
    756. 776 Písek Tomáš 1959 TJ liga 100 Olomouc CZE 04:39:54 02:02:13 M 60 - 30.
    757. 494 Ligocký Jozef 1983 TBK TORA Topoľčany SVK 04:40:06 02:06:38 M
    758. 952 Miškech Michal 1982 SVK 04:40:47 02:14:13 M
    759. 803 Hýrošš Pavel 1952 Sučany SVK 04:40:53 02:05:12 M 60 - 31.
    760. 690 Benedik Štefan 1960 BK Spartak Medzev SVK 04:40:55 02:04:35 M 60 - 32.
    761. 751 Kuchta Leonard 1970 Diador SVK 04:41:04 02:10:29 M 50 - 114.
    762. 562 Lobík Filip 1984 SVK 04:41:34 02:14:56 M
    763. 454 Morugan Duran Jaime 1986 ESP 04:41:40 01:58:53 M
    764. 1105 Stejskal Jan 1982 SVVAT CZE 04:41:50 02:05:20 M
    765. 1093 Duda Tibor 1980 IBM SVK 04:41:58 02:20:20 M 40 - 299.
    766. 31 Bodnár Kamil 1972 SVK 04:42:03 01:50:11 M 40 - 300.
    767. 997 Oborný Josef 1949 Atletický klub Slávia Univerzita Komensk SVK 04:42:32 02:08:18 M 70 - 4.
    768. 949 Tajcnár František 1969 SVK 04:42:36 02:11:10 M 50 - 115.
    769. 1057 Bohuněk Zdeněk 1960 O5 bežecký klub Furča - Košice SVK 04:42:58 02:15:37 M 60 - 33.
    770. 955 Mucha Michal 1989 Software AG SVK 04:43:04 02:13:45 M
    771. 1123 Sreiner Peter 1979 Veruzeajhej SVK 04:43:27 02:07:03 M 40 - 301.
    772. 731 Viravecz Robert 1975 SVK 04:43:46 01:58:04 M 40 - 302.
    773. 932 Kašper František 1951 SVK 04:43:51 02:14:09 M 70 - 5.
    774. 836 Tarkoš Andrej 1989 Zber medailí SVK 04:43:54 02:04:33 M
    775. 1006 Liščák Pavel 1967 Atletika Dubnica n/V SVK 04:44:59 02:08:49 M 50 - 116.
    776. 983 Panák Marek 1981 SVK 04:45:10 02:01:02 M 40 - 303.
    777. 644 Pukluš Pavol 1988 SVK 04:45:19 01:51:53 M
    778. 980 Kupec Tomas 1984 T-Systems SVK 04:45:25 02:01:38 M
    779. 905 Kopkáš Radoslav 1972 WANES Košice SVK 04:46:06 02:00:59 M 40 - 304.
    780. 1155 Florin Étienne 2000 FRA 04:46:21 01:56:59 M
    781. 45 Polák Peter 1948 Belle Export - Import SVK 04:46:36 02:14:30 M 70 - 6.
    782. 985 Andris Ján 1963 SVK 04:46:42 02:14:34 M 50 - 117.
    783. 784 Godora Martin 1981 FRESH Plus SVK 04:47:40 02:07:14 M 40 - 305.
    784. 1076 Štefančík Michal 1980 SVK 04:48:57 02:05:41 M 40 - 306.
    785. 498 Breznai Miroslav 1971 Sopka Seňa SVK 04:48:59 01:59:37 M 50 - 118.
    786. 1041 Zima Jozef 1976 SVK 04:49:33 02:16:09 M 40 - 307.
    787. 1098 Horváth Drahomír 1979 Bežecký klub Dolná Krupá SVK 04:49:40 02:08:42 M 40 - 308.
    788. 772 Michňák Michal 1999 SVK 04:50:18 02:09:08 M
    789. 1036 Bodnár Boris 1973 SVK 04:50:55 02:03:01 M 40 - 309.
    790. 873 Molnár Viktor 1979 AUTOVERZUM SVK 04:52:05 02:21:32 M 40 - 310.
    791. 550 Bodocky Michal 1978 PRB SVK 04:52:38 02:02:08 M 40 - 311.
    792. 842 Dic Michal 1989 Siemens SVK 04:52:42 02:07:43 M
    793. 1008 Bórik Róbert 1983 Športová komunita Šaľa SVK 04:52:52 02:04:39 M
    794. 777 Halász Ladislav 1988 Magna SVK 04:52:55 02:06:01 M
    795. 735 Jamnický Gejza 1964 BK Spišská Teplica SVK 04:53:02 02:00:46 M 50 - 119.
    796. 1005 Čalfa Miloš 1963 Telegrafia SVK 04:53:32 02:08:28 M 50 - 120.
    797. 832 Hajduch Tomáš 1980 Motoride.sk SVK 04:55:46 02:03:41 M 40 - 312.
    798. 1021 Komak Padyatra 1974 Sri Chinmoy Marathon Team SVK 04:56:21 02:12:55 M 40 - 313.
    799. 1047 Buchal Grzegorz 1970 POL 04:56:37 02:17:40 M 50 - 121.
    800. 1011 Hrotko Imrich 1970 Roni Run Club SVK 04:56:59 02:09:19 M 50 - 122.
    801. 1030 Tkáč Julián 1971 SVK 04:57:03 02:11:20 M 50 - 123.
    802. 958 Gálik Stanislav 1966 SVK 04:57:14 02:11:22 M 50 - 124.
    803. 1028 Klene Benjamin 1990 FRA 04:57:27 01:54:44 M
    804. 643 Sivuľka Martin 1979 MARAS team SVK 04:57:38 02:01:26 M 40 - 314.
    805. 1018 Káčer Rastislav 1965 SVK 04:57:58 02:16:57 M 50 - 125.
    806. 1111 Meluš Mikuláš 1952 AC Lokomotíva Bratislava SVK 04:58:18 02:25:21 M 60 - 34.
    807. 978 Gonda Miroslav 1994 SVK 04:59:01 02:00:09 M
    808. 1026 Mihok Imrich 1954 O5 BK Furča Košice SVK 05:00:29 02:02:34 M 60 - 35.
    809. 567 Mižík Michal 1990 SVK 05:00:41 01:58:57 M
    810. 1108 Janičina Peter 1977 SVK 05:00:51 02:25:34 M 40 - 315.
    811. 1119 Červeňák Andrej 1986 ŠK ŠOG Nitra SVK 05:01:05 02:18:56 M
    812. 947 Cintula Boris 1986 SVK 05:02:19 02:08:33 M
    813. 1125 Štrbík Martin 1985 SVK 05:02:33 02:04:41 M
    814. 939 Partl Patrik 1978 SVK 05:03:28 02:09:53 M 40 - 316.
    815. 1014 Zaťka Martin 1978 ECSA SVK 05:05:42 02:15:19 M 40 - 317.
    816. 1033 Sajták Dušan 1981 SVK 05:05:43 02:16:51 M 40 - 318.
    817. 875 Porubän Michal 1979 SVK 05:05:43 02:16:51 M 40 - 319.
    818. 981 Szakács Marek 1974 Active Life Košice SVK 05:06:17 02:14:12 M 40 - 320.
    819. 544 Pavlov Jaroslav 1964 AC Michalovce SVK 05:07:25 02:16:22 M 50 - 126.
    820. 1103 Hrabovský Michal 1961 Koškovce SVK 05:08:00 02:09:57 M 60 - 36.
    821. 1001 Uhrin Igor 1975 VÚ 1115 Ružomberok SVK 05:08:11 02:14:18 M 40 - 321.
    822. 1113 Malcak Jozef 1958 SVK 05:08:47 02:22:39 M 60 - 37.
    823. 1046 Machac Martin 1984 SVK 05:09:34 02:27:32 M
    824. 473 Balún Ján 1971 MK Tvrdošín SVK 05:10:36 02:02:02 M 50 - 127.
    825. 1089 Hancko Peter 1975 amatér SVK 05:10:38 02:13:55 M 40 - 322.
    826. 927 Lakomý Miroslav 1969 SVK 05:10:38 02:11:30 M 50 - 128.
    827. 918 Hromada Milan 1971 SVK 05:10:46 02:03:42 M 50 - 129.
    828. 1102 Šamu Jozef 1986 SVK 05:11:33 02:08:32 M
    829. 812 Čulko Vladimír 1963 SVK 05:11:58 02:11:44 M 50 - 130.
    830. 1059 Kasznár Sándor 1987 SVK 05:12:40 02:01:24 M
    831. 1072 Novak Adrian 1985 SVK 05:12:46 01:56:28 M
    832. 677 Betik Andrej 1997 SVK 05:13:16 02:16:10 M
    833. 992 Paľo Rastislav 1975 ToolREX RUNNERS SVK 05:13:38 02:19:37 M 40 - 323.
    834. 1079 Hromek Rado 1975 SVK 05:13:50 02:11:52 M 40 - 324.
    835. 991 Vencel Jozef 1964 SVK 05:14:29 02:05:45 M 50 - 131.
    836. 920 Čelko Peter 1987 MK Tvrdošín SVK 05:14:39 02:08:20 M
    837. 917 Keri Pavol 1976 Liptovsky Mikulas SVK 05:15:48 02:14:53 M 40 - 325.
    838. 1099 Garanyi Milan 1991 Labaš SVK 05:18:20 02:16:10 M
    839. 1003 Kiss Martin 1989 SVK 05:20:01 02:25:45 M
    840. 989 Vago Milan 1961 TBM Trnava SVK 05:22:48 02:20:21 M 60 - 38.
    841. 794 Králik Lukáš 1985 SVK 05:23:58 02:13:01 M
    842. 1090 Strompl Jan 1954 BK Spartak Medzev SVK 05:25:11 02:16:38 M 60 - 39.
    843. 827 Vasiliak Robert 1991 SVK 05:25:31 02:11:21 M
    844. 1051 Bačík Peter 1953 MMM Košice SVK 05:27:29 02:19:10 M 60 - 40.
    845. 1087 Václavek Tomáš 1971 SVK 05:30:04 02:08:14 M 50 - 132.
    846. 986 Chovanec Jan 1952 Snina SVK 05:31:13 02:28:51 M 60 - 41.
    847. 1050 Balún Peter 1970 MK Tvrdošín SVK 05:31:32 02:22:33 M 50 - 133.
    848. 1019 Tkáč Marián 1959 BK Humenné SVK 05:31:40 02:18:57 M 60 - 42.
    849. 995 Alexander Simon 1947 DS Žilina SVK 05:33:34 02:19:32 M 70 - 7.
    850. 1061 Cíbik Jaroslav 1975 Dubnica SVK 05:33:40 02:18:01 M 40 - 326.
    851. 802 Budáč Ján 1989 Budáčovci Breznička SVK 05:34:33 02:20:07 M
    852. 1141 Barbar El Ayoubi Azzam 2000 ESP 05:34:57 02:13:53 M
    853. 869 Kohút Peter 1977 OŠK Ludrová SVK 05:36:04 02:07:47 M 40 - 327.
    854. 1078 Kincel Pavol 1951 bsTatran Turany SVK 05:36:58 02:26:34 M 70 - 8.
    855. 289 Zubricky Krištof 1996 SVK 05:37:43 02:15:59 M
    856. 1118 Paulen Jozef 1950 Leskys runners SVK 05:38:33 02:36:19 M 70 - 9.
    857. 1161 Kováč Marián 1972 KST Veľké Uherce SVK 05:41:02 02:21:18 M 40 - 328.
    858. 1116 Tomašovič Filip 1988 Popito Team SVK 05:41:19 02:23:36 M
    859. 1100 Nagy Teo 1997 SVK 05:43:25 02:46:45 M
    860. 1124 Paulovicz Karol 1987 Magazín Radar SVK 05:49:54 02:40:20 M
    861. 1101 Vostry Miroslav 1977 MK Kladno CZE 05:53:40 02:34:14 M 40 - 329.
    862. 994 Kuzmiak Marian 1964 pro-body triatlon team SVK 05:56:14 02:28:54 M 50 - 134.
    863. 1122 Ferko Michal 1987 NESS KDC SVK 06:00:00 02:23:55 M
    864. 790 Ligocki Karel 1956 HK Novy jicin CZE 06:00:25 02:42:18 M 60 - 43.
    541 Lang Tomáš 1987 SVK DNF 01:57:51 M
    240 Šváb Michal 1986 ŠK Zrýchlená Turistika SVK DNF M
    295 Bolanovsky Jan 1986 IRON MANN SVK DNF 03:05:29 M
    891 Jutka Tomas 1986 SVK DNF 01:49:52 M
    13 Semenovych Bohdan 1986 UKR DNF 01:07:44 M
    653 Dubiel Marek 1984 ATRIUM ARCHITEKTI SVK DNF M
    129 Kuchárek Marcel 1984 BERNOHY.sk SVK DNF M
    355 Masár Lukáš 1982 SVK DNF 01:59:04 M
    597 Dečo Richard 1988 Sura Team SVK DNF 01:58:39 M
    9 Bouchiki Soufiane 1990 Belgium BEL DNF M
    172 Molčan Vladimír 1990 Cassovia Running Team SVK DNF M
    1096 Novysedlák Maroš 1999 SVK DNF 02:02:49 M
    956 Šulek Roman 1998 SVK DNF 02:11:13 M
    154 Karabaš Samuel 1997 IBM SVK DNF 02:01:13 M
    422 Žilinčár Erik 1996 SVK DNF M
    12 Kibarus Alex Kipkorir 1993 Kenya KEN DNF M
    884 Uriga Martin 1993 SVK DNF M
    8 Kibarus Mathew Kibet 1993 Kenya KEN DNF M
    57 Červeňák Michal 1992 ŠK ŠOG NITRA SVK DNF M
    73 Klein Ondrej 1958 UVL Košice SVK DNF M 60
    863 Sládek Erik 1971 SVK DNF 01:58:12 M 50
    406 Bukovič Norbert 1970 NIKA WRC Rožňava SVK DNF 01:54:57 M 50
    663 Margetin Jozef 1979 Košice SVK DNF M 40
    334 Pačuta Pavol 1978 Vranov/Lomnica SVK DNF M 40
    248 Adamča Norbert 1978 Šk cyklo-tour Sereď SVK DNF 03:13:37 M 40
    665 Lecký Peter 1978 Zažiť SVK DNF 01:49:05 M 40
    616 Orlovsky Michal 1977 SLSP running SVK DNF M 40
    586 Herényi Michal 1977 SVK DNF M 40
    106 Knapčok Martin 1977 AK Veterán BA SVK DNF 01:26:46 M 40
    627 Macák Marek 1976 Levice Orinoco SVK DNF 01:48:07 M 40
    384 Rohrböck Michal 1980 Team Arduua SVK DNF 01:47:46 M 40
    448 Uhliar Martin 1980 AŠK Fénix Bratislava SVK DNF M 40
    861 Michalák Norbert 1969 SVK DNF 02:24:25 M 50
    1120 Janíček Dušan 1965 Gbeľany SVK DNF M 50
    317 Suroviak Michal 1965 SVK DNF 01:55:38 M 50
    1032 Frank Géza 1964 HUN DNF M 50
    975 Kertesz Tibor 1964 HUN DNF M 50
    1091 Grajcar Igor 1963 SVK DNF M 50
    928 Belay Ľubomír 1981 SVK DNF M 40
    1157 Pramuk Martin 1980 Bujari bujaci SVK DNF M 40
    766 Zelinka Metod 1975 Extra Svieži Bažanti SVK DNF 02:02:51 M 40
  • Poradie Št. číslo Priezvisko Meno Rok nar. Klub Štát Cieľ. čas Medzičas Kategória
    1. 8005 Tadesse Ayantu Kumela 1996 Ethiopia ETH 02:24:35 01:12:47 Ž
    2. 8006 Shegae Maeregu Hayelom 1999 Ethiopia ETH 02:24:42 01:12:47 Ž
    3. 8002 Tefera Dinknesh Mekash 1985 Ethiopia ETH 02:25:00 01:12:46 Ž
    4. 8004 Damantsevich Maryna 1984 Belarus BLR 02:32:22 01:15:24 Ž
    5. 8001 Ebongon Milliam Naktar 1992 Kenya KEN 02:34:40 01:13:44 Ž
    6. 8021 Zhgir Evgeniia 1981 Run with Eva RUS 02:51:11 01:23:45 Ž 40 - 1.
    7. 8025 Sebestian Sylvia 1977 AK SKALICA SVK 02:57:49 01:29:46 Ž 40 - 2.
    8. 8007 Pastorová Petra 1977 Česká republika CZE 02:58:45 01:24:03 Ž 40 - 3.
    9. 8028 Líšková Ivana 1989 VeredaSport SVK 03:05:37 01:31:18 Ž
    10. 8053 Švaňová Nikola 1993 Kaufland SVK 03:05:53 01:33:59 Ž
    11. 8036 Roháčová Radka 1977 Zdravie v pohybe Lučatín SVK 03:09:12 01:34:51 Ž 40 - 4.
    12. 8032 Kusendová Monika 1994 Atletika Nové Mesto nad Váhom SVK 03:10:51 01:31:54 Ž
    13. 8059 Šimková Barbora 1982 SVK 03:12:09 01:30:34 Ž
    14. 8034 Pulenová Henrieta 1988 GEMERUNNERS / Essity Running Team SVK 03:19:02 01:36:51 Ž
    15. 8054 Pipíšková Zuzana 1976 AKSEN SVK 03:19:08 01:37:18 Ž 40 - 5.
    16. 8035 Suchánková Marie 1987 ENERGY Sports Team CZE 03:23:05 01:40:23 Ž
    17. 8038 Grauzelová Ľudmila 1983 AŠK Fénix Bratislava SVK 03:25:55 01:38:30 Ž
    18. 8056 Jánošová Katarína 1990 AK AŠK Slávia Trnava SVK 03:26:45 01:39:54 Ž
    19. 8062 Horvatova Lubica 1970 SVK 03:28:19 01:41:49 Ž 50 - 1.
    20. 8232 Čurlejová Eva 1981 O5 Bk Furča Košice SVK 03:28:26 01:38:48 Ž 40 - 6.
    21. 8042 Tavacova Lenka 1985 SVK 03:29:11 01:45:56 Ž
    22. 8092 Charvátová Lenka 1984 BRATISLAVA RUNNERS SVK 03:29:20 01:45:56 Ž
    23. 8024 Butoracova Ivana 1980 MTC VYSNA SEBASTOVA SVK 03:29:21 01:45:46 Ž 40 - 7.
    24. 8098 Otockova Romana 1987 SHEruns SVK 03:30:33 01:42:03 Ž
    25. 8065 Kohoutkova Zora 1989 SVK 03:32:33 01:45:51 Ž
    26. 8081 Sepeši Aldona 1987 Deutsche Telekom Sports Club POL 03:33:01 01:43:44 Ž
    27. 8101 Krajná Jana 1987 Košické vľčatá či čučoriedky, IT Girls SVK 03:33:03 01:43:42 Ž
    28. 8074 Hatalová Lucia 1997 SVK 03:33:13 01:44:04 Ž
    29. 8048 Moravčíková Miroslava 1982 AK Tlmače SVK 03:33:33 01:43:11 Ž
    30. 8072 Vasilová Veronika 1983 SVK 03:35:34 01:47:51 Ž
    31. 8080 Hausnerova Liliana 1977 BK Méta SVK 03:36:22 01:46:08 Ž 40 - 8.
    32. 8099 Ilkaničová Vladimíra 1975 ZŠ Ďumbierska 17 SVK 03:36:39 01:45:26 Ž 40 - 9.
    33. 8026 Farkašová Alena 1984 AC Michalovce SVK 03:36:40 01:44:20 Ž
    34. 8070 Stoličná Zuzana 1968 AK Veterán Bratislava SVK 03:36:53 01:44:08 Ž 50 - 2.
    35. 8051 Jančiová Zuzana 1992 Moji ľudia Černová SVK 03:37:10 01:45:42 Ž
    36. 8076 Fendíková Dominika 1988 Magic Duo SVK 03:39:35 01:46:06 Ž
    37. 8068 Mareková Eva 1982 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 03:41:14 01:44:44 Ž
    38. 8063 Hricková Erika 1971 SVK 03:42:21 01:49:00 Ž 50 - 3.
    39. 8131 Hnatová Veronika 1990 Active life team, o.z. Košice SVK 03:42:24 01:52:19 Ž
    40. 8135 Ilascikova Kamila 1986 SVK 03:42:42 01:49:57 Ž
    41. 8234 Uhliarova Barbora 1983 SVK 03:42:48 01:50:19 Ž
    42. 8089 Timková Lucia 1976 FR SR SVK 03:43:15 01:46:14 Ž 40 - 10.
    43. 8052 Tatarková Jana 1985 SVK 03:43:43 01:40:51 Ž
    44. 8158 Mišiaková Barbora 1989 Ružomberok SVK 03:43:45 01:49:30 Ž
    45. 8079 Mattošová Lucia 1981 Bratislava SVK 03:43:51 01:50:59 Ž 40 - 11.
    46. 8130 Chlapečková Nina 1987 SVK 03:44:46 01:46:55 Ž
    47. 8047 Urminská Alexandra 1979 AK Bojničky SVK 03:44:52 01:46:05 Ž 40 - 12.
    48. 8050 Marcinová Marcela 1970 BK Humenné SVK 03:44:59 01:46:25 Ž 50 - 4.
    49. 8073 Kincses Nóra 1984 HUN 03:45:51 01:50:21 Ž
    50. 8097 Brezová Karolína 1993 CZE 03:46:20 01:48:31 Ž
    51. 8229 Babkova Karin 1980 SVK 03:46:44 01:48:33 Ž 40 - 13.
    52. 8137 Sládečková Katarína 1981 SVK 03:47:07 01:49:19 Ž 40 - 14.
    53. 8115 Leščinská Zuzana 1980 New-wave multisport SVK 03:47:12 01:47:36 Ž 40 - 15.
    54. 8061 Mrázová Jurina 1982 Active Planet Banská Bystrica SVK 03:47:45 01:47:39 Ž
    55. 8066 Kamendy Zuzana 1981 BK Spartak Medzev SVK 03:47:47 01:47:59 Ž 40 - 16.
    56. 8041 Fedorová Katarína 1982 SVK 03:48:07 01:48:04 Ž
    57. 8055 Wolaschková Simona 1995 SVK 03:48:09 01:51:33 Ž
    58. 8044 Němcová Barbora 1997 TJ Obal servis Košice SVK 03:48:34 01:48:51 Ž
    59. 8154 Havierniková Zdenka 1973 Klub nenapraviteľných optimistov SVK 03:48:46 01:49:48 Ž 40 - 17.
    60. 8090 Školníková Petronela 1979 WFM Košice SVK 03:48:51 01:49:20 Ž 40 - 18.
    61. 8083 Repková Andrea 1976 O5 BK Furča SVK 03:49:19 01:52:58 Ž 40 - 19.
    62. 8033 Šinaľová Zuzana 1988 SVK 03:49:20 01:53:14 Ž
    63. 8077 Hybenová Katka 1978 BBtréner SVK 03:50:09 01:51:47 Ž 40 - 20.
    64. 8122 Blaškovičová Eva 1980 SVK 03:50:32 01:51:41 Ž 40 - 21.
    65. 8031 Božová Danica 1963 Bežecký klub Poprad SVK 03:51:03 01:51:55 Ž 50 - 5.
    66. 8129 Kurotova Alona 1985 SVK 03:51:12 01:48:26 Ž
    67. 8121 Šušova Blahova Silvia 1979 SVK 03:51:15 01:49:59 Ž 40 - 22.
    68. 8096 Kopkášová Dominika 1994 SVK 03:52:08 01:59:56 Ž
    69. 8093 Šoková Jana 1988 SVK 03:52:24 01:57:12 Ž
    70. 8112 Kováčová Nikoleta 1977 Beh večernou Nitrou SVK 03:53:03 01:51:19 Ž 40 - 23.
    71. 8197 Káčerová Michaela 1983 SVK 03:53:29 01:54:53 Ž
    72. 8088 Surányiová Barbora 1994 Bratislava runners SVK 03:55:12 01:53:26 Ž
    73. 8109 Čuga Eva 1977 OZ Kilometre v pohybe Zvolen SVK 03:55:14 01:58:44 Ž 40 - 24.
    74. 8110 Šiatinská Stanislava 1976 ŠK Achilles Handlová SVK 03:55:22 01:55:16 Ž 40 - 25.
    75. 8082 Vastušková Iveta 1960 Poprad SVK 03:56:00 01:54:18 Ž 60 - 1.
    76. 8086 Šuchová Marcela 1975 SVK 03:57:17 01:58:39 Ž 40 - 26.
    77. 8069 Bellušová Martina 1987 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová SVK 03:57:27 01:54:45 Ž
    78. 8152 Estok Dutkova Michaela 1988 SVK 03:57:31 01:58:53 Ž
    79. 8084 Puchla Katarina 1982 SVK 03:58:43 01:58:31 Ž
    80. 8045 Francová Mirka 1982 bart.sk SVK 03:59:32 01:59:01 Ž
    81. 8123 Jašová Katarína 1980 SVK 04:01:53 01:51:13 Ž 40 - 27.
    82. 8111 Eržinová Lenka 1983 SVK 04:02:18 01:58:39 Ž
    83. 8030 Selecka Katarina 1978 SVK 04:02:40 01:52:46 Ž 40 - 28.
    84. 8119 Jendrichovska Danka 1967 TTTrend SVK 04:03:15 01:57:07 Ž 50 - 6.
    85. 8106 Pakos Pilná Danica 1974 RunningteamZV SVK 04:03:23 01:54:33 Ž 40 - 29.
    86. 8142 Dulebová Slávka 1976 Prešov SVK 04:03:28 01:55:49 Ž 40 - 30.
    87. 8140 Chlupková Daniela 1980 SVK 04:03:50 01:56:58 Ž 40 - 31.
    88. 8049 Píšová Monika 1972 AK Baník Prievidza SVK 04:04:08 01:46:49 Ž 40 - 32.
    89. 8057 Vozníková Zuzana 1986 bezecky klub rtvs SVK 04:05:13 01:51:21 Ž
    90. 8095 Marková Eva 1975 BK Steel Košice SVK 04:05:28 01:58:24 Ž 40 - 33.
    91. 8192 Moravcová Anna 1979 SVK 04:05:33 01:56:48 Ž 40 - 34.
    92. 8144 Babicová Zuzana 1981 SVK 04:06:20 01:56:16 Ž 40 - 35.
    93. 8164 Pomajbova Maria 1979 SVK 04:07:36 01:56:06 Ž 40 - 36.
    94. 8174 Sendreiova Martina 1988 SVK 04:07:59 01:56:25 Ž
    95. 8157 Jurigova Barbara 1981 SVK 04:08:21 02:01:24 Ž 40 - 37.
    96. 8203 Czakóová Kristína 1996 SVK 04:10:28 02:00:49 Ž
    97. 8100 Brečková Eva 1967 ŠK Oravaman SVK 04:12:16 02:03:13 Ž 50 - 7.
    98. 8177 Janíčková Gabriela 1969 Gbeľany SVK 04:13:30 02:00:12 Ž 50 - 8.
    99. 8181 Šrámeková Silvia 1974 Atletika Dubnica nad Váhom SVK 04:13:42 02:08:50 Ž 40 - 38.
    100. 8145 Raabova Maria 1963 SVK 04:13:48 02:07:56 Ž 50 - 9.
    101. 8113 Kubikova Mariana 1986 Belle Export Import SVK 04:14:23 02:05:23 Ž
    102. 8148 Martinková Gabriela 1979 SVK 04:14:30 01:56:38 Ž 40 - 39.
    103. 8176 Gavulová Soňa 1982 SVK 04:16:35 02:09:12 Ž
    104. 8104 Tiszová Alžbeta 1957 TMS International Košice SVK 04:16:56 02:05:05 Ž 60 - 2.
    105. 8153 Hudeková Lenka 1982 SVK 04:17:04 02:06:29 Ž
    106. 8166 Želeňáková Lucia 1985 Pávoví Nurminátori SVK 04:17:52 02:03:13 Ž
    107. 8156 Mega Zuzana 1992 SVK 04:18:34 02:01:45 Ž
    108. 8202 Huťková Eva 1990 SVK 04:19:13 02:05:19 Ž
    109. 8179 Lacová Anna 190 SVK 04:20:04 02:01:18 Ž
    110. 8120 Trojan-Svobodová Blanka 1981 CZE 04:20:49 02:05:52 Ž 40 - 40.
    111. 8103 Fiľová Martina 1987 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK 04:21:40 02:01:05 Ž
    112. 8170 Hvaťová Erika 1989 SVK 04:22:09 02:09:13 Ž
    113. 8233 Rakytova Tatiana 1988 Tri Tatry Triathlon Team SVK 04:24:00 01:34:51 Ž
    114. 8132 Kaliská Alena 1994 Nitra SVK 04:24:14 01:59:10 Ž
    115. 8108 Sedliakova Martina 1979 Kamzík 1000+ SVK 04:24:52 02:01:05 Ž 40 - 41.
    116. 8078 Vaskova Ivana 1980 Košice SVK 04:24:54 02:01:45 Ž 40 - 42.
    117. 8085 Majerčíková Gabriela 1988 Trebišov SVK 04:24:58 01:59:24 Ž
    118. 8127 Oráviková Zuzana 1988 SVK 04:25:28 02:02:17 Ž
    119. 8151 Švecová Andrea 1977 Active Life Kosice SVK 04:25:33 02:00:00 Ž 40 - 43.
    120. 8105 Jašková Iveta 1958 SHEruns SVK 04:25:55 02:04:27 Ž 60 - 3.
    121. 8125 Bohatova Lucia 1983 SVK 04:26:00 02:07:35 Ž
    122. 8134 Semanová Zlata 1958 MMM Košice SVK 04:26:04 02:10:14 Ž 60 - 4.
    123. 8146 Krajňáková Katarína 1967 FR SR SVK 04:26:04 02:09:19 Ž 50 - 10.
    124. 8188 Szabó Dorottya 1992 HUN 04:27:00 02:05:34 Ž
    125. 8141 Fottová Jana 1964 SVK 04:27:50 02:06:50 Ž 50 - 11.
    126. 8184 Masarykova Karin 1988 Ziadny SVK 04:29:14 02:02:17 Ž
    127. 8039 Karabašová Soňa 1994 Accenture Runners Club SVK 04:29:17 02:01:13 Ž
    128. 8117 Seligová Nora 1977 IT Girls SVK 04:29:31 02:06:04 Ž 40 - 44.
    129. 8207 Együdová Klaudia 1982 SVK 04:29:40 02:06:06 Ž
    130. 8187 Kozárová Martina 1982 SVK 04:29:41 02:06:06 Ž
    131. 8169 Kissová Eva 1960 Konštrukta Košice SVK 04:30:25 02:14:02 Ž 60 - 5.
    132. 8147 Seidlova Eva 1948 AK Tlmače SVK 04:30:56 02:13:43 Ž 70 - 1.
    133. 8136 Ďurišová Miroslava 1985 Active life SVK 04:30:58 01:58:44 Ž
    134. 8128 Stockburn Alice 1989 GBR 04:32:36 02:05:06 Ž
    135. 8171 Kesselová Alena 1982 SVK 04:33:38 02:03:42 Ž
    136. 8206 Aldelime Monika 1973 Southport Strollers GBR 04:36:34 02:12:53 Ž 40 - 45.
    137. 8230 Šmelková Zuzana 1967 ProRun Moldava nad Bodvou SVK 04:36:47 02:14:58 Ž 50 - 12.
    138. 8161 Písková Ludmila 1966 Liga 100 Olomouc CZE 04:39:03 02:12:04 Ž 50 - 13.
    139. 8196 Smejkalová Tereza 1979 SVK 04:39:22 02:07:16 Ž 40 - 46.
    140. 8201 Špirengová Veronika 1981 Hi G Run SVK 04:40:06 02:16:30 Ž 40 - 47.
    141. 8155 Juhásová Jana 1976 Enduro Klub Tepličany SVK 04:42:02 02:01:07 Ž 40 - 48.
    142. 8162 Kmuníčková Jana 1984 Rozdělovští sršni CZE 04:49:21 02:13:38 Ž
    143. 8205 Hettešová Zdena 1973 Bežecký klub Dolná Krupá SVK 04:49:40 02:08:41 Ž 40 - 49.
    144. 8133 Hajduchová Zdena 1972 CZE 04:49:58 02:16:15 Ž 40 - 50.
    145. 8126 Zúbriková Barbara 1984 SVK 04:51:13 01:59:44 Ž
    146. 8190 Suroviaková Mária 1966 SVK 04:52:42 02:15:59 Ž 50 - 14.
    147. 8173 Žigová Iveta 1978 Runningteam Zvolen SVK 04:53:15 02:11:08 Ž 40 - 51.
    148. 8204 Mrvova Slava 1984 SVK 04:53:33 02:22:56 Ž
    149. 8216 Poleková Erika 1973 SVK 04:54:34 02:15:20 Ž 40 - 52.
    150. 8200 Liptáková Adela 1978 Active life team SVK 04:55:51 02:16:45 Ž 40 - 53.
    151. 8215 Šípošová Silvie 1972 Kozel Vaďovce SVK 04:55:55 02:14:46 Ž 40 - 54.
    152. 8175 Buchal Katarzyna 1969 POL 04:56:38 02:17:40 Ž 50 - 15.
    153. 8195 Závojnová Janka 1959 Maras team SVK 04:57:02 02:18:19 Ž 60 - 6.
    154. 8116 Galková Katarína 1965 SVK 04:57:58 02:16:56 Ž 50 - 16.
    155. 8149 Maxova Michaela 1997 Rabča SVK 05:06:06 02:16:24 Ž
    156. 8222 Kočíšková Monika 1970 toRun Stará Turá SVK 05:15:48 02:14:54 Ž 50 - 17.
    157. 8178 Labancová Anna 1971 SVK 05:16:40 02:18:44 Ž 50 - 18.
    158. 8210 Zubrikova Anna 1958 SVK 05:21:52 02:22:52 Ž 60 - 7.
    159. 8150 Puškárová Katarína 1981 Odorín SVK 05:28:00 01:58:46 Ž 40 - 55.
    160. 8211 Knapová Miroslava 1993 SVK 05:31:28 02:25:25 Ž
    161. 8189 Bradovková Zuzana 1977 O5 BK Furča Košice SVK 05:41:20 02:32:52 Ž 40 - 56.
    162. 8212 Zúbriková Gabriela 1973 IPčko SVK 05:44:00 02:47:00 Ž 40 - 57.
    163. 8236 Macejáková Soňa 1956 Priatelia behu ležerneho SVK 05:50:23 02:45:00 Ž 60 - 8.
    8003 Trofimova Sardana 1988 - ANA DNF 01:16:35 Ž
    8231 Lovrantova Katarina 1985 AK Zdravie v pohybe Lucatin /Salomon SVK SVK DNF 01:24:28 Ž
    8027 Kleskeňová Jana 1976 AC Stavbár Nitra SVK DNF 01:32:37 Ž 40
    8037 Bašnáková Jana 1979 AK Veterán Bratislava SVK DNF Ž 40
    8043 Genčurová Jana 1974 AK AŠK Slávia Trnava SVK DNF Ž 40
    8107 Vaňová Natalia 1978 Nemocnica Košice Šaca running team SVK DNF Ž 40
    8180 Lukáčiková Gálová Lucia 1976 Záchranná zdravotná služba Bratislava SVK DNF Ž 40
    8186 Sevcikova Zora 1975 SVK DNF Ž 40
    8213 Mravec Chrenková Eva 1973 Magazín Radar SVK DNF Ž 40