MetLife v rodine hlavných partnerov MMM

0

Poisťovňa MetLife, ktorá v roku 2015 zavŕši 20 rokov svojho pôsobenia na Slovensku, sa stáva ďalším z hlavných partnerov Medzinárodného maratónu mieru. Vzájomná spolupráca sa začala rozvíjať už v roku 2012 a táto nová pozícia je odzrkadlením spokojnosti a perspektívy vzťahu medzi týmito dvoma skutočne tradičnými značkami.
MetLife pôsobí na trhu už temer 150 rokov a patrí medzi svetových lídrov v oblasti životného poistenia. I na Slovensku je Metlife pevne ukotvený medzi najúspešnejšími inštitúciami vo svojej branži, o čom svedčia i viaceré ocenenia Poisťovňa roka v hodnotení nezávislého týždenníka Trend.
MMM, ako najvýznamnejšie pravidelne sa opakujúce športové podujatie na Slovensku, poskytne recipročne pre svojho partnera priestor na komunikáciu jeho produktov a služieb pre viac než 10.000 aktívnych účastníkov a ďalšie tisíce fanúšikov, divákov a priaznivcov maratónu v Košiciach. Na štarte sa popri zamestnancoch MetLife predstaví v rodinnom behu určite i miláčik detí, populárny kamarát Snoopy, patriaci už neodmysliteľne k tejto životnej poisťovni.

Dodajme, že už po 14. krát nepretržite je generálnym partnerom najstaršieho maratónu v Európe U.S.Steel Košice a medzi hlavnými partnermi sú dlhodobo etablované spoločnosti Východoslovenská energetika, Getrag Ford Transmissions, Slovenská sporiteľňa a Adidas.
Hlavným inštitucionálnym partnerom Medzinárodného maratónu mieru je mesto Košice. Podujatie si dlhodobo udržiava priazeň aj viacerých ďalších podporovateľov, sponzorov a produktových partnerov.

Share.

Comments are closed.