MMM 2020 – Zoznam pretekárov

0

V súlade s nevyhnutnými opatreniami, ku ktorým sme boli nútení z už známych dôvodov pristúpiť sme zostavili zoznam pretekárov zaradených na MMM 2020.
Všetkým uvedeným pretekárom boli dňa 1.10.2020 zaslané e-mailom pokyny.

Zoznam pretekárov MMM 2020 k 1.10.2020

Tí pretekári, ktorí nie sú uvedení v týchto zoznamoch a pretekári, ktorí boli prihlásení na zrušené disciplíny (Polmaratón, Magna štafeta 4×1/4, Inline, Handbike) budú mať možnosť rozhodnúť sa o ďalšom postupe na základe osobitného formuláru, ktorý im bude zaslaný po skončení 97. ročníka MMM. Bude tak vytvorený dostatočný časový priestor v pokoji sa rozhodnúť, či si svoj štart preložia na rok 2021, 2022 alebo požiadajú o vrátenie štartovného poplatku.

Budeme Vám vďační , ak prijmete s porozumením fakt, že tieto operácie nemôžme realizovať teraz, v čase vrcholiacich príprav, keď je celý tím MMM extrémne vyťažený a snaží sa koncentrovať na množstvo úloh spojených so zvládnutím celého podujatia v značne komplikovaných podmienkach.
Skutočne úprimne ďakujeme za pochopenie a Vašu pripravenosť postupovať spoločne s nami podľa týchto krokov, aby sme mohli zvládnuť aj posledné náročné dni, ktoré nás pred štartom MMM ešte čakajú.

Share.

Comments are closed.