Registrácia na MMM otvorená

0

Už tradične sme v úvode februára otvorili registráciu na najstarší maratón v Európe, ktorému bude patriť víkend od 29. septembra do 1. októbra 2017.
Aj v tomto roku pokračujú programy MMM, ktoré sa v minulom období stretli s veľkým záujmom bežcov i verejnosti. Je tu opäť výzva vyskúšať si premiérovo niečo viac ako 42 km v programe Môj prvý maratón, naši verní dozaista rozšíria Diamantový klub MMM a tí, čo vždy Bežia so srdcom určite prinesú pre vybrané charitatívne organizácie nezištnú podporu a strhnú k nej aj ďalších.
Rok 2017 bude pre organizátorov MMM tak trochu aj o spomienkach a sentimente. Uplynie presne 20 rokov od chvíle, kedy sme v Košiciach pripravili doteraz najvýznamnejšie atletické podujatie na Slovensku. IAAF Majstrovstvá sveta v polmaratóne priniesli v roku 1997 dlho neprekonané skvelé športové výsledky a celosvetový záujem.
Tešíme sa na všetkých bežcov a našich priaznivcov v októbri v Košiciach, gotickej perle Európy, meste, kde sa v roku 1924 kládli základy moderného maratónskeho hnutia a dnes aj meste nesúcom titul Najlepšie európske mesto športu 2016.

Share.

Comments are closed.