Roztočili sme koleso

0

Žrebovacie koleso sa naplno roztočilo v kancelárii Medzinárodného maratónu mieru, aby rozhodlo o držiteľoch viacerých benefitov.

Tým prvým je voľný štart na MMM 2019 pre tých bežcov programu Môj prvý maratón, ktorí svoje úsilie dotiahli do úplného konca. Spomedzi viac než 450 takýchto cieľových časov sa šťastie usmialo na 53 maratónskych nováčikov. Tí sa budú môcť na trať MMM vrátiť i o rok a zužitkovať takto získaný voľný štart. A prečo práve 53? Tak ako vlani ide o symboliku. Rovnaký je totiž aktuálny počet členov Diamantového klubu združujúceho bežcov s najmenej 25 úspešnými vystúpeniami na trati najstaršieho maratónu v Európe. Úplný zoznam výhercov voľných štartov programu Môj prvý maratón nájdete tu.

Koleso sa vzápätí roztočilo opäť, aby sme odmenili aspoň niekoľko bežcov z tých, ktorí sa rozhodli vyplniť anketové hárky a prispeli do veľkého prieskumu spokojnosti MMM 2018, Bolo ich presne 1804 a pre 3 z nich sme pripravili tričko adidas s grafickým motívom MMM a pre 3 ďalších je tu možnosť bezplatného štartu v nedeľu 6. októbra 2019. Aj zápis z tohto žrebovania a mená výhercov radi zverejňujeme tu.

Všetkým úprimne blahoželáme, ďakujeme za ich čas a úsilie a tešíme sa už o necelý rok na štarte nášho maratónu. Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy.

Share.

Comments are closed.