Májová bežecká výzva MMM!

0

Májová bežecká výzva MMM – Zapoj sa a vyhraj!

Konečne sa už všetci rozbiehame a tak sa okrem iného pokúsime obzrieť i za preloženým májovým polmaratónom MMM, ktorý sme pripravovali pod názvom Košice Peace Half Marathon (KPHM).

Prinášame preto aktivitu*, ktorá je spojená práve s blížiacim sa 16. májom 2020, pôvodným termínom nášho stretnutia na štartovej čiare v Košiciach.

Ako sa do výzvy zapojiť?
Je to jednoduché, stačí pár krokov:

 • Využi obdobie od 9. do 17. mája 2020 a zabehni v uvedenom intervale na svojej obľúbenej trati jednu zo zvolených vzdialeností.
 • Vyber si 5, 10 alebo 21 km, teda jednu z disciplín, ktoré boli v rámci KPHM pripravované na 16. máj 2020 (odchýlka v dĺžke do 500 m nebude prekážkou).
 • Zaznamenaj svoj výkon ľubovoľnou aplikáciou na svojich smart hodinkách/náramku alebo smartfóne.
 • Pošli nám do komentára na našu facebookovú stránku do príspevku Májová bežecká výzva MMM report zo svojej bežeckej aktivity (použi printscreen, či formu odkazu a nezabudni pripojiť i foto).
 • Pokiaľ sa do našich aktivít zapájaš inak ako cez facebook, môžeš nám svoj zdokumentovaný bežecký výkon poslať aj mailom na adresu sutaz@kosicemarathon.com.
 • Pochváľ sa splnením výzvy aj svojim priateľom na sociálnej sieti a prípadne ich pozvi nech ťa v tejto výzve nasledujú.

Zvolenú vzdialenosť absolvuj kdekoľvek a koľkokrát to stihneš!
Zvýšiš tak svoju šancu na darček od MMM.

 • Pre tých, ktorí sú z Košíc, alebo to sem nemajú ďaleko, uvádzame ako inšpiráciu autentické trate KPHM (5 km, 10 km a 21,1 km) pripravené na májový termín, no vybrať si samozrejme môžeš aj akúkoľvek inú, tvojmu srdcu blízku trať.
 • Svoj beh môžeš v rozmedzí od 9. do 17. 5. absolvovať i viackrát, a každý tvoj uverejnený pokus sa započíta a zvýši sa tak tvoja šanca vyhrať niektorú z cien.

Sleduj nás i naďalej a počkaj si na žrebovanie o zaujímavé ceny!

 • Keďže nejde o preteky a nehľadáme iba najrýchlejších bežcov, zaradíme po skončení výzvy všetkých, ktorí splnili vyššie uvedené podmienky do žrebovania v ktorom ťa čakajú tieto super ceny:
 1. miesto
  2 voľné štarty** na ľubovoľnú disciplínu MMM 2020,  tričko MMM a ochranné rúško MMM.
 2. miesto
  1 voľný štart** na ľubovoľnú disciplínu MMM 2020,  tričko MMM a ochranné rúško MMM.
 3. miesto
  1 voľný štart** na ľubovoľnú disciplínu MMM 2020,  tričko MMM.


* Všeobecné pravidlá súťaží MMM na sociálnych sieťach.
** Štart na MMM 2020 je prenosný aj na inú osobu a tak môže byť aj výborným darčekom.

Share.

Comments are closed.