Vlakom na maratón

0

V prvý októbrový víkend povedú takpovediac všetky cesty do Košíc.
Dostať sa na maratón dá viacerými spôsobmi, teraz je tu však ďalší a podľa nás i veľmi atraktívny – špeciálnym Maratónskym expresom na trase Bratislava – Košice a späť.
Tento mimoriadny vlak, zastrešený organizáciou Košice Región Turizmus, prináša bežcom a návštevníkom Košíc možnosť cestovať na svoj obľúbený maratón takýmto osobitným spôsobom a cestu si spríjemniť aj vďaka viacerým sprievodným programom a aktivitám, ktoré vo vlaku organizátori MMM spolu s tímom Košice Región Turizmus pripravujú.
Čo všetko na vás čaká sa dozviete už čoskoro, teraz to najdôležitejšie. Vlak odíde z Bratislavy v sobotu 5. 10. o 11.00 hod po trase Trnava – Leopoldov – Trenčín – Považská Bystrica – Žilina – Vrútky – Liptovský Mikuláš – Poprad – Spišská Nová Ves a do Košíc príde o 16.17 hod. Na spiatočnú cestu potom vezme bežcov v nedeľu 6. 10. o 16.13 hod.
Okrem samotných športovcov vo vlaku radi odvezieme i tých, ktorí do Košíc prídu povzbudzovať svojich priateľov, alebo chcú jednoducho navštíviť a vidieť metropolu východu počas jedného z najúchvatnejších víkendov roka.
Popri samotnom maratóne na nás v predvečer MMM opäť čaká aj Biela noc, festival moderného umenia, množstvo atraktívnych výtvarných inštalácii a nezabudnuteľná atmosféra, ktorá vyvrcholí v nedeľu 6. októbra v zaplnených maratónskych uliciach.
Ďalšie informácie, nákup lístkov, časy odchodov a celý cestovný poriadok, zostavený Železničnou spoločnosťou Slovensko aj podľa grafikonu súvisiacich a pravidelne vypravovaných vlakov nájdete tu.

Share.

Comments are closed.