Vybehaj to s Matejom

Už takmer tradičné stretnutie s olympijským víťazom Matejom Tóthom v rámci programu Medzinárodného maratónu mieru dostáva ďalšiu podobu. V programe Vybehaj to s Matejom sa budeme môcť stretnúť s týmto výnimočným športovcom hneď niekoľkokrát. Jednak na trati samotného behu v nedeľu 7. októbra a taktiež na priateľskom stretnutí a spoločnej aktivite už v sobotu 6. októbra. A práve na takéto stretnutie s olympijským víťazom Matejom Tóthom sa môžete teraz bezplatne zaregistrovať a absolvovať s ním prechádzku centrom Košíc. Jej dĺžka budú necelé 4 kilometre a trasa, ktorú si môžete pozrieť tu, povedie zeleným srdcom Košíc i historickým centrom, vrátane najdlhšej pešej zóny na Slovensku.Čo pre to treba urobiť?
Registrovať sa bezplatne na tejto webovej stránke tu, vyzdvihnúť si podľa ďalších pokynov svoje štartové číslo na stálych prezentačných pracoviskách Auparku Košice a prísť v sobotu 6. októbra na štart, ktorý sa uskutoční o 16.00 na ploche Expo MMM pred samotným obchodným centrom.

Na stretnutie s Vami sa teší Matej Tóth, organizačný tím MMM 2018 a Slovenská sporiteľňa, hlavný partner MMM a partner projektu Vybehaj to s Matejom.